Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haldoklik az alaplapom? Miért...

Haldoklik az alaplapom? Miért van ez? Mit tehetek egyáltalán az alaplapal van baj?

Figyelt kérdés
tehát a konfigom egy elég olcsó,és gyenge cucc de számomra nagyon jó amire kell:amd sempron 3000+1.6gh 64bit,alaplap egy am2+os sima integrált szimel állátot biostar alaplap ddr2es ramokkal iletve az alaplapba van épitve 1 integrál 6150es geforce videókari,de most 1 atir radeon x550es van benne pci expresszes,natehát kb 5percre a bekapcsolás után elkezdet vilózni a szin a monitoromon a fehér átváltot halvány rozsaszinesre majd vissza majd ujbol ezt eljátszotta 4-5ször gondoltam a kábel kimozdult de nem,majd eszembe jutott hogy 2ével ezelöt ugyan ezt csinálta a gépem akkor egy másik alaplappal de ugyan ezzel a konfigal majd rá pár napra meghalt az alaplapom:(ez miért van?most is ezlessz belöle?segitsetek!!!

2012. jún. 19. 15:30
 1/5 A kérdező kommentje:
iletve eszembe jutot hogy mikor az elözö alaplapom behalt utánna mikor megvetem az ujjat a táp 1-2napra rá durant és kiégett lehethogy valami feszültség gond okozza aproblémát?lehet most is a táp vacakol?nemad elég áramot vagy valami?mert bekapcsolás után történek ezek a vilozások:(és tartanak néhány percig:(
2012. jún. 19. 15:51
 2/5 Psyho ***** válasza:

Kérlek az alábbi formátumban add meg a géped adatait:


Alaplap: gyártó--Típus

Processzor:

Videókártya:

Tápegység:


És kérlek próbáld meg szerkeszteni a szöveget, mert ettől megfájdul a fejem. :)

2012. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Alaplap: Biostar MCP6P AM2+ (integrált videókaris Geforce 6150)

Procesor: AMD sempron 3000+ 1,61GH(AM2,64bit)

Videokártya: ATI Radeon x550 128mb 64bit most ez van használatban,mivel picit gyorsab az integráltnál

Tápegység: KIMPRO 450W

2012. jún. 20. 13:31
 4/5 cianidetil ***** válasza:
Ez a Kimpro nem véletlen a ház neve?Egyébként lehet,hogy most is a tápod haldoklik.Szerintem az előző kártyád is az tette tönkre.Próbáld ki egy másik működő táppal.Kérj valakitől kölcsön,ha nincs.ha azzal nem produkálja,akkor új tápot kell venned.Ha azzal is,akkor kártya.
2012. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem ezekkel a tünetekkel a VGA haldoklását jelezte. Pár nap múlva megfőtt. Memóriahiba,kuka.
2012. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!