Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook processzor csere?

Notebook processzor csere?

Figyelt kérdés
Vettem pár hónapja egy Dell Vostro 3750-es notebook-ot, és egy olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e cserélni a processzorát? Konkrétan Dell Vostro 3750-7 számú, ebben gyárilag i5ös processzor van. Ugyanebben a típusban Vostro 3750-ben van i7es processzor is, és lehet olyat, hogy kicseréltetni? Ha lehet kb. mekkora összegből jönne ki, illetve garanciavesztéssel járna-e(nem én cserélném ki, hanem ahol vettem, oda vinném) ?
2012. jún. 19. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán lehet, de sokba fog kerülni. Nem biztos, hogy megéri.
2012. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na igen nem lenne olcsó. Ha minden igaz akkor abba a notiba egy i7-2670QM processzor van..

[link] -->378$

[link] --->264$

Ha kicserélik és beszámítják a jelenlegi procit úgy valamennyivel olcsóbb.. Döntsd el, hogy megér-e ennyit.

2012. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Panda Péter ***** válasza:
értelme zéró. azt mondd meg, mi a fenére nem elég egy i5.
2012. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Először is leszögezném, hogy NEM játékra vettem, amennyit játszok, az a használat töredéke, de próbáltam olyat választani, ami azért viszonylag megállja a helyét a jelenlegi notebook-ok között és még egy kis ideig is meg fogja, hátha lesz olyan játék, ami jobban megfog engem. Reméltem, hogy a GTA IV elfut rajta minimumon, de teszteltem, és nem. Megbántam, hogy nem költöttem rá, és nem a jobbat vettem. Így gondoltam, hogy ha "viszonylag" olcsóért ki lehetne cseréltetni, akkor beruháznék, de ennyiért nem.

Köszönöm a válaszokat :)

2012. jún. 19. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért utána kérdezhetnél, hogy mennyi is valójában a csere, én csak azt írtam,hogy mennyi újonnan egy ilyen, nem néztem utánna, hogy a te procid mennyit ér.
2012. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Panda Péter ***** válasza:
azt gondolom tudod, hogy főleg a notebookoknál, amikben jellemzően nincs erős GPU, inkább az a fontos?
2012. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

20:27: Köszönöm, informálódok majd a boltban :)

20:55: Ennyire nem vagyok jártas a notebook-okban, nem tudtam :)

2012. jún. 20. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!