Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb CPU? AMD FX...

Melyik a jobb CPU? AMD FX 4170 vagy Intel Core i5-2320?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 20:17
1 2
 1/13 Lord Keri ***** válasza:
Nem kérdés, az I5 röhögve megveri az AMD-t! :)
2012. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat.....Lehet...De hogy Intelt sohasem fogok venni,az biztos!
2012. jún. 18. 20:24
 3/13 anonim ***** válasza:

Intel...

Én fordítva vagyok vele! :D

2012. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lord Keri ***** válasza:
Akkor nem értem a kérdést, nem mindegy melyik a jobb, ha úgyis AMD-t veszel?!?
2012. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez az a pillanat amikor egyértelműen az intel, de halkan megjegyezném, hogy a fenti i5 vagy 15-20K-val drágább.
2012. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Intel mert:

-az 8 magos, ligikailag

-AMD asszem alapból huzatva van, ne húzd

-Intel erősebb, de drágább, én Intelt vennék.

-Intel jobb játékra.

2012. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Intel jobb jatekra?Miota?
2012. jún. 18. 20:41
 8/13 Lord Keri ***** válasza:
Mióta az Intel a Sandy Bridge procikat a piacra dobta, azóta az AMD csak a levegőt kapkodja, ha tetszik, ha nem a valóság sajnos ez.
2012. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Intel mert:

-az 8 magos, ligikailag "

Egyrészről az HT, és látom nem fogod mi fán terem, másrészről ez az i5-t nem HT-s.


"Intel jobb jatekra?Miota?"

Egy-egy magon gyepálja az AMD-t ez tény. Amúgy az előny felső kategóriás VGA-knál jön ki, a többinél úgy is VGA limit lesz játék során(persze van kivétel).


# 8

Ez tetszett, de úgy írod, mintha minden téren jobb volna. Egyrészről az SB nincs ott minden szegmensben(értsd:brazos vs atom), másrészről a bullnak két előnye van. Olcsón ad sok szálat(és a CMT jóval másabb mint a HT), ami pl tömörítésnél jól is jön, egy FX-8150 ott pl rámászik egy i7 2600-ra, egy i5 2500 árán.

Sajna kevés az ilyen felhasználás irány ahol jobb, bár most kezdenek jönni a bullra is optimalizált gamek, egész kellemes csalódásos eredménnyel.

No meg a bull APU-ba lesz szánva(jó addigra más néven trinityre pildedriver, kaverire talán meg steamroller), ahogy a GCN-n is. Persze erre várni kell a kaveriig.


Kérdező itt most intel, de én se értem a kérdést hisz

2012. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lord Keri ***** válasza:

#Hart


Nem mindegy, hogy milyen részfeladatban jobb, ha a kérdés szempontjából az I5 a jobb?!? Ezt még te is elismered, ezért nem is értem miért ragozod túl?!?


Arról nem is beszélve, hogy a kérdező örök AMD párti, szóval ez inkább költői kérdés a részéről! :)

2012. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!