Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet azt megcsinálni,...

Hogyan lehet azt megcsinálni, hogy az alaplapon lévő 1 db fan csatlakozót 2 db ventilátor használja?

Figyelt kérdés
Az alaplapi csatlakozóra a házhűtő ventilátort kell kötni, de ebből nekem 2 van, mert a házon 2 ventilátor van. Mit csináljak?
2009. júl. 5. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:

minek?


a ventit lehet direktbe is kötni.

2009. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem fog menni. Ez a Chassis fan csatlakozó, amiről beszélsz. Van olyan alaplap, ahol 2 vagy 3 is van.


Ez csak annyiban lenne jó neked, hogy tudnád a fordulatszámot figyelni. Amúgy pedig a táp csatlakozóra rákötöd oszt működik, legfeljebb nem tudod a fordulatszámot...

2009. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mindkét ventilátoron csak 1 db fan van. Egy harmadik ventilátor is van a gépben, amin van fan és táp is. Az a tápról megy. De ezeken csak 1-1 fan van. Nincs ehhez valami elosztó vagy ilyesmi?
2009. júl. 5. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
nem vagy tisztában a fogalmakkal... a fan az a ventillátor angolul
2009. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor kijavítom:

De mindkét ventilátoron csak 1 db csatlakozó van (piros, fekete, sárga vezetékkel). Egy harmadik ventilátor is van a gépben, amin 2 csatlakozó van, egy táp, meg egy olyan min 3 vezeték van (piros, fekete, sárga). Az a tápról megy. De ezeken csak 1-1 csatlakozó van (piros, fekete, sárga vezetékkel) Nincs ehhez valami elosztó vagy ilyesmi?

2009. júl. 5. 22:17
 6/10 anonim válasza:
Vágd le a csatlakozókat és forraszd össze a megfelelő színeket. Majd vegyél 20ftért egy olyan csatit ami rajta volt. ;)
2009. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

LOL


Miért nem tudod a tápra rákötni?

Nincs elég tápcsatid?

Ahhoz lehet kapni Y elosztót.

:D

2009. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom a tápra kötni, mert nincsen rajta olyan csatlakozó, mint a merevlemezen vagy a cd meghajtón. Csak a 3 végű csati van rajta. Egyébként hol lehet kapni olyan csatlakozót, és hogyan kell azt rátenni a vezetékre?
2009. júl. 5. 22:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyet keresel?

[link]


A legjobb lesz ha bemész egy PC boltba és megkérded.... itt csak elbeszélünk egymás mellett.

2009. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát majdnem, de nekem olyan kéne, amin a kicsiből 3 van, egy ami az alaplapra megy, 2 pedig amire a ventik mennek.
2009. júl. 5. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!