Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért recseg az 5.1-es hangfalam?

Miért recseg az 5.1-es hangfalam?

Figyelt kérdés
Üd.Most rendeltem egy Genius speaker SW-5.1 1000W-os hangfalat amelynek az a baja hogy a jobb első és bal hátsó hangszóró bármilyen hang közben elkezd recsegni zúgni. Légyszíves segítsetek mert nem nagyon tudom mit kéne csinálni.

2012. jún. 17. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk vissza kéne vinni, mert rossz az erősítője.

Hangkártyádat teszteld előtte, dugj rá egy fülest, ha az nem recseg, hibás a cucc.

2012. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Edus:) ***** válasza:

rosszul van leföldelve a konnektor. kosz van a bemenetben.

nekem megoldotta.

2012. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is már mondták h rosz a konnektor. egy hosszabbítóba van bedugva lehet az a baj?
2012. jún. 17. 11:41
 4/7 A kérdező kommentje:
nem oldotta meg a problémát.
2012. jún. 17. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Stereoban is recseg a jobb első?

Ha ott nem, lehet a film hibája is, vagy hangkártya is.

2012. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen mindíg recseg simán megy a zene és recsegnek.szerintem nincs baj a hangkártyával mert akkor a többi is recsegne nem?(költői)
2012. jún. 17. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj. van annyi csatorna a szetten. Próbáld ki mindegyiken hogy recseg e (mp3 lejátszóval, stb).

Dugd közvetlen konnektorba. Mind1 hogy földelt háló vagy nem mert a készülék úgy se földelt dugaszos. Bár lehet nem mind1, én ezzel kapcsolatban nem tapasztaltam gondot.

Hogy ha ezután is recseg ic, vagy végfok hiba. Kábelek persze ne legyenek kontaktosak és ne legyenek toldva! (cigány munka amúgy is ha toldod)

üdv: Csaba

2012. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!