Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja a pendrive-omnak?

Mi baja a pendrive-omnak?

Figyelt kérdés
A pendrive-omon 7,34 GB szabad hely van, úgy, hogy már leformáztam, tehát semmi adat nincs rajta. A másolandó fájl, pedig 5,85 GB, tehát elméletileg rá kellene férnie. Viszont azt írja ki a Windows, hogy a lemez megtelt. Már volt, hogy 6 GB adatot kellett felvinnem rá, és akkor pedig működött. Most miért nem? És van rá megoldás? Köszönöm!
2012. jún. 16. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Cimbora! A számítógép nem téved. Legfentebb mi nem ismerjük eléggé. A formázásnak is van több módja. Gondolom, te a gyorsformázást választottad, az meg olyan mélységes, akár a kutya nemi élete. De lehet hibás is a pendrájvod. Próbáld meg normál formázással újra. Különben se jó, ha a 70% ot, vagy akár többet akarunk rakni egy adathordozóra. mint amit elbír.
2012. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen fájlrendszerrel van formázva?
2012. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezer bocsánat, de közben megoldódott. NTFS-be kellett formáznom. De kszönöm!!
2012. jún. 16. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Sejtettem. Gondolom FAT volt, az meg max2GB-os fájlméretet támogat.
2012. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges :D
2012. jún. 16. 23:49
 6/8 Panda Péter ***** válasza:
a "nem fér rá a pendrive-re" kérdések 99.99999%-ánál a fájlrendszer a probléma forrása :)
2012. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már tudom :)
2012. jún. 17. 00:22
 8/8 anonim ***** válasza:
egyébként a FAT32 4 gigás fájlt enged
2012. jún. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!