Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a laptopról?

Vélemények erről a laptopról?

Figyelt kérdés

[link]


Elsősorban programozásra használnám (C# és OpenGL, néha egy kis Blender grafika, ha unatkozom), másodsorban néha-néha minecraftozunk csoporttásraimmal (de gondolom az elfut rajta...), és még ritkábban Dead Space 2, illetve majd a 3 ha kijön. Szóval vélemények róla? mennyire felelnének meg a célra? De leginkább a Dead Space 2 szintű játékok futtatási lehetősége érdekelne, és persze tapasztalatok is jöhetnek, illetve ajánlások, hogy ez helyett hasonló árban milyen jobb gépet kapok (Gyártó prioritás: 1:Toshiba, 2:Asus, 3:Samsung, 4:Dell és a többi, lenovo-t nem szeretnék)



2012. jún. 16. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Lenovoval személyes vagy ismerösi problémád volt? (csak mert hát elvben nagyon jó féle gyártó)

leirhatnád ha nem probléma

amugy jó lesz ez

ha van bene dedikált videokártya akor biztos tudsz játszani

2012. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt már egy lenovo thinkPad laptopom (azt hiszem thinkPad...lehet hogy valami hasonló márkajelzésű) és az iszonyatosan melegedett (pedig 2 magos volt), holott csoporttársam hasonló kaliberű (kicsit erősebb) toshiba laptopja jéghideg volt az enyémhez képest. Tudom, ez csak 1 laptop, ismerősi körömben mindenkinek az említett 4 gyártó közül került ki a laptopja, szóval azokban bízok meg, de ha a lenovo kinőtte ezt a túlzott melegedést (kb 20 perc netezés alatt melegedett olyan nagyon) akkor adok neki még 1 esélyt. Tudom ez is melegedni fog, de (remélem) nem 20 perc alatt...
2012. jún. 16. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

nem nemmondtam hogy lenovot vegyél:)

hát melegedni bármelyik bármitöl melegedhet

ha 1 évig nem volt takaritva (és ez általában igy van mert ere alig gondolnak) akkor egyértelmü hogy melegszik


jó ez ránéztem még komentem után rendben va na linkelt laptop


amugy 4 magos i7 fog melegedni:P föleg ha terhelve van de ha toshiba ténleg jó hütést oldotmeg akkor nem lesz feltünö


árat most néztem meg 225 ezerért már lehet kapni GT 630M est ami mesze jobb videokártyás

Asus tól is pl. de pl 540m et meg még 200 ért is találhatsz lehet linkelek ha nem akkor bocsi

2012. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha, hát linket ott nem látok, de rákerestem gugliban és ott adott egy jópár asus gépet. Szép és jó, de ezekben "csak" 4 GB ram van, és asztali gépen is épphogy elvagyok azzal, azért szeretnék 8GB-ot. Szép az is hogy 17,3 colosak, az sem árt, örülnék is ha találnék egy ilyen laptopot ekkorába, de eddig nem találtam. Na mindegy, úgy is júli közepén jön annyi fizetés hogy tudnék nélkülözni ennyi pénzt. Zöld ment, de várom még az ajánlatokat :)
2012. jún. 17. 07:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!