Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI 760GM-p23 alaplap biztos...

TomThunderbolt kérdése:

MSI 760GM-p23 alaplap biztos kibírja?

Figyelt kérdés

Ami bele fog menni:

-AMD FX-6100(ezt vonom a legjobban kérdőre :) )

-8 Gb Kingstone DDR3 memória (2X1 Gb)

-Nvidia GeForce GT520 (1gb)

-És egy még nem tudom hogy milyen de 1Tb-s winchester

Ja és mindezt egy Codegen 400w-os táp hajtja.

Nos?(a hűtés vízhűtés tehát a processzorral nem lesz túl sok gondom.)


2012. jún. 15. 23:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amugy ha meglévö vizhütésed van?

mert az nem biztos hogy kompatibilis a mostani konfigal amit veszel

akor jobban jársz ha azt eladod

és új viz vagy venti hütést veszel

(de egy ideig biztos nem kel tuningolnod procit

még erös videokártyához se ehez már tenék hd 7850 t is pl. legalább alap órajelen is

vagy ha nvidia akkor gtx 560Ti netán...

2012. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Még egy olyan kérdésem van hogy mit vegyek szemügyre egy videókártyánál? Mert mindenki nagyon húzza a száját a mostanimra. De akkor mégis melyik adatot nézzem?
2012. jún. 17. 13:58
 13/18 anonim ***** válasza:
LOL, az emberek 64%-a szerint a GT520 játékra való, és a Codegen jó táp. Nem véletlenül volt tegnap a hírekben, hogy Magyarország tele van számítógépes analfabétával.
2012. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Videókártyánál GPU sebesség, memória órajel, majd a benne levő vram (1gb-2gb stb..) és, hogy dx10-10.1 vagy dx11.0-11.1-et támogat (dx11 vagy felette már jó) illetve pixel shadder, opengl adatok (4.0 vagy felette). Nagyjából ennyi, jah és hogy pci-exp. legyen (bár majdnem mind az).
2012. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 flr. ***** válasza:

Nos, kedves kérdező ha megveszed azt a f*st és netán két hét múlva elszállna a táp és vinné magával az egész gépet akkor gondolj rá, hogy mi figyelmeztetünk.

Neked akarunk segíteni szóval jó lenne ha elmondanád hogy mennyiből kell gép.

2012. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nekem egyértelműen olcsón kell a gép. De az a baj hogy nehéz itt az emberek felfogása.Nekem egyszer kellet mondani és felismertem a hibát ,átgondoltam ,válaszoltam erre bszott mindenki (majd nem)! Mivel poc mondta hogy nem okés a táp írtam neki hogy oké akkor most inkább veszek tápot és processzort a videókártyára meg gyűjtök még :)
2012. jún. 30. 01:24
 17/18 flr. ***** válasza:
játékra fölösleges az x6os FX..mindegy ha nem kell segítség.
2012. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy nem kell segítség hanem azt hogy csomó ember nem fogja fel amit írok
2012. júl. 3. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!