Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ubuntu 12. 04 miértcsinálja?

9207 kérdése:

Ubuntu 12. 04 miértcsinálja?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Io8Ndi8S3jw&feature=youtu.be


Feltettem egy pendirájvról az ubuntut és tökéletesen müködik,mivel már nem volt szükségem a pendrájvon lévö ubuntura ezért letöröltem,és onnantol akármmikor elinditom a rendszert csak akkor tölti be a ubuntut ha van benne pendrájv amint elindul utánna mér ki is huzhatom.mit tudok tenni h ne klljen /állandoan pendrájvot bedugni/



2012. jún. 14. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs bedugva, hol áll meg és mit ír ki?
2012. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
BIOS -ban állítsd be hogy hdd -ről bootoljon.
2012. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért ennyire nem vagyok kezdö ,átállitottam h merevlemezröl bootoljon, és semmi csak villog
2012. jún. 14. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
A rendszerbetöltő (a grub) a pendrive-on maradt.
2012. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még egyszer: Ha nincs bedugva, hol áll meg és mit ír ki? Mi látszott utoljára a képernyőn? "Villog".. A vinchi ledje villog? Szóval a loader elindult? Hogyan (mekkorákra) partícionáltad a winchit és milyen fájltípusra?


"mivel már nem volt szükségem a pendrájvon lévö ubuntura ezért letöröltem,és onnantol akármmikor elinditom a rendszert..."

Vagyis mielőtt törölted volna a pendrive-ot, minden indításnál be volt dugva?


Bocsi a sok kérdésért, de a válaszhoz jó tudni ezeket. :)

Amúgy legrosszabb esetben próbáld még egyszer felrakni.

2012. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Live CD-ről tedd újra a grubot úgy, hogy nincs bent a pendrive!
2012. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!