Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ipon.hu gépösszerakó, van aki...

Ipon.hu gépösszerakó, van aki már rendelet tülök?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem.

1, Ha kérem az össze szerelést, akkor az alkatrészek dobozait el küldik nekem? pl;vga, táp, stb

2, Ha nem kérek rá operációs rendszer, és kérem a tesztet, akkor hogy tudják le tesztelni ?

3, Mennyire meg bízhatóak ?

Ha pl; én a neten rendelem meg, és nem azt kapom amit akartam, akkor 8 napos elállás lehetőségével élhetek ?

Mert már jártam úgy, hogy hdd nélkül kaptam meg, de azt nem ipon.hu-ról rendeltem.



2012. jún. 14. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ami biztos hogy az országban a top10-es ha nem a top3mas listán van...
2012. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Saját magam választottam az alkatrészeket és elküldték a dobozokat, még a gyári cpu hűtőt is, mert helyette másikat kértem, az összes telepítőlemezt. A kész képet a ház dobozába tették bele. Az alkatrészek dobozait és mindent ami jár hozzá azt pedig másik két dobozba csomagolták bele.

2. Erre nem tudom a pontos választ, de BIOS-ban megnézhetik, hogy mindent felismer-e az alaplap. Esetleg BIOS Post üzenetek útján (bekapcsoláskor milyen hangjelzést ad, vagy ha van az alaplapon kód kijelző).

3. Én már évek óta tőlük rendelek. Megbízhatóak, segítőkészek, felkészültek, rövid időn belül válaszolnak ha e-mailben kérdezel tőlük (kevesebb mint 24 óra, ha nincs ünnepnap vagy hétvége).


Biztos lehetsz benne, hogy amit neten rendelsz azt is kapod, akár személyesen akár futártól veszed át.

2012. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
IceCube71 köszönnöm a válaszodat, sokat segítettél!!!
2012. jún. 14. 14:53
 4/10 anonim ***** válasza:
PCX jobb!!
2012. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt már én is megakartam kérdezni, hogy megkapom-e a dobozokat. :D szerintem is jó az ipon.hu.
2012. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
mért nem lehet minden esetben személyes átvétellel ott átvenni és kifizetni a rendelt tételeidet??
2012. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
MÁRMINT A DÉVAI UTCÁBAN??????
2012. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a Budapest Francia út 40/b lehet át venni személyesen.
2012. jún. 26. 20:07
 9/10 anonim válasza:
fene 1e meg
2012. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Dévai utcában is és a Francia úton is átlehet venni a termékeket tudomásom szerint, és fizethetsz készpénzzel.

Mivel a Dévai úti bolt nem rég nyílt egyenlőre csak hordozható számítógépeket lehet átvenni, de azt szeretnék, hogy egyre több dolgot lehessen ott is átvenni.

2012. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!