Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez igy jo konfig ennyibol?

Ez igy jo konfig ennyibol?

Figyelt kérdés

Igazabol most nemreg jott be egy nagyobb bevetel,es gondoltam,hogy beruhazok egy komolyabb pc-re.

Jatekra fullhd-ban,filmezesre(jo minosegben),netezesre es videoszerkesztesre is hasznalnam.Ezert kell az eros proci,meg a jo vga is.


[link]


Ennel tobbet nem szeretnek ra kolteni,habar ez is egy vagyon,mondjuk ezzel foglalkozom.



2012. jún. 13. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
500 ezres konfig, és "csak" HD7850 van benne. Nem jó. Játékra fontos, hogy erős VGA legyen. Ilyen gépbe minimum egy HD7970.
2012. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez is viszi fullhd-ban a jatekokat.

Nem annyira fontos a jatek.Inkabb a videoszerkesztes,modellezes lenne az kulonbozo progikkal.

2012. jún. 13. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod. Azt meg sem kérdezem, miért kell 40 ezres ház. :D

Esetleg nézhetnél egy olcsóbbat és akkor már majdnem kijön egy 7970.

Ha jól látom a procihoz nincs hűtő, azt majd ne felejtsd el. :)

2012. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

olcsobb haz,olcsobb ram es egy hd7970-nel akkor oke??

Amugy koszi a valaszokat!!

CM huto jo lesz?

2012. jún. 13. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, jó lesz.

Arctic Cooling Freezer 13 Pro szoktak még procihűtőnek ajánlani, esetleg Cooler Master 212 Evo.

2012. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fekete Alex válasza:
Ezt nemértem miért nincs a procihoz hűtő :D szerintem igen is van hozzá :D hát Dobozos ott van nevében:) amúgy meg ez az alaplap meg gépház is szerintem felesleges szerkesztgetésekre, meg ha szerkesztgetsz nvidia karit vegyél a CUDA magok miatt, mivel jópár programot rohadtul felgyorsít, ATI kártyákban nincs ilyen.
2012. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!