Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Barátom gépén valamiért...

Barátom gépén valamiért nagyobb a képernyő felbontása (ikonok), meg nem működik a nete, meg amikor megnyit egy fájlt akkor nem engedi megnyitni! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ám nem volt vírusírtója, de azóta újból instalálták a gépet,de még mindig ugyanez,én mondtam nekih,ogy használjon vírusírtót de ő nem töltött le!Szerintem valami trójai lehet a gond,nem?Én mélytisztítást javaslok,ti?
2012. jún. 12. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
pucoljon le mindent a winyorol. tegye fel a rendszert. ha igy is sem jo akk a telepitö a rossz.
2012. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most be se kapcsol a gépe,csak a BIOS-ba bír belépni!Nem tudjátok mi a gond?
2012. jún. 27. 17:41
 3/5 Shaddark ***** válasza:

Én arra tippelek hogy valamilyen "mélyirtó" :D program a rendszer stabilitását meghatározó fájlokat is törölt vagy karanténolt.

Dvd/Cd-ről indítás után win reinstall javaslok, frissítő telepítést pl. ha XP van rajta.

2012. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Újra lett installálva,de ugyanezt csinálja!
2012. jún. 27. 19:34
 5/5 Shaddark ***** válasza:

Akkor hdd ki, havernál, sztech boltban hddsentiel vagy más tesztprogram vagy víruskereső ráfuttat.

Ha nincs rajta semmi akkor hdd hiba (ez is okozhat ilyet)

ha van akkor mentés és formázás után tiszta install lehet a megoldás.

2012. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!