Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP PSC 1215 Multifunkciós...

HP PSC 1215 Multifunkciós nyomtatóm nem akar bekapcsolni mi lehet a gond (többi lent)?

Figyelt kérdés
hétvégén kaptam egy ismerőstől... hazahoztam ment rendesen minden szkennelt, nyomtatott fénymásolt egyszóval minden... majd áramtalanítva lett minden éjszakára... másnap mikor bedugtam minden bekapcsolt csak az nem... akkor átvittem másik konektorhoz ott nagynehezen bekapcsolt... azóta ment rendesen nem volt semmi baja... de ma délután vihar miatt áramtalanítottam és nem akar bekapcsolni sehogysem... sem másik konektornál sem másik szobában sehogy... milehet a baja vagy esetleg lehetséges a javítása vagy kuka? jah és nem jön belőle semilyen szag amiből arra lehetne következtetni hogy leégett...

2012. jún. 12. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
dugd be a tőltőt 1 órára, aztán a nyomit.
2012. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Milyen Töltőt?
2012. jún. 12. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!