Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék új gépet kb 140...

Szeretnék új gépet kb 140 ezer forintból főleg játszani, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Ha lehet külön szeretném alkatrészenként, mert azt mondták nem éri meg előre összerakottat venni. Annyi kikötésem lenne, hogy KIZÁRÓLAG Intel processzor és nVidia VGA menjen bele, többi lehet amit ti gondoltok. Választ előre is köszi.
2012. jún. 11. 17:20
1 2 3 4
 31/36 flr. ***** válasza:
ugye most viccelsz?gtx550 és 6950 ég és föld..most pontoztalak le először mert hülyeségeket írsz.
2012. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Ég és föld, az lehet, de ismerem a gtx550ti-t, tudom, hogy sokra képes. Ismerősömnél láttam, és nagyon jól veszi az akadályokat! Ui: nem csak itt pontoztál le, de ez más tészta.
2012. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 flr. ***** válasza:
Kezdjük ott hogy az nVidia karik nem érik meg az árukat -kivéve a GTX560Ti- és ugyanannyi pénzért sokkal jobb az AMD.
2012. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Előre is bocs, de ez hosszú lesz.


"Attól még van azon kívül jó pár nVidia VGA, azok közül nem lehet válogatni:/"

Lehet, de nem éri meg. A fermi nagyon rosszul skálázódott lefele..."


"Meg hát nem véletlenül dolgoznak ott, mivel ők értenek hozzá, nem?:)"

Hát nem. A legtöbb sügért felveszik. No meg a hozzáértés is kétséges. Lehet az is hozzáértő aki ránéz a polcra és tudja mi van ott, és kközben nV fanoskodik igazságtalanul, de lehet az is aki objektív ért hozzá, és úgy mond AMD VGA-t.


Most jön a csemege. Előre is mondom a 25%-os kedves kolléga az a típus aki nem ért hozzá, de pofázik.


"Intel proci az okés, jobb, mint az amd"

Miben? ÉS most ne X79-es csúcsokkal jöjjünk, meg egy szálra optimalizált gec*kkel.


"Amd procikban én nem bízok, elmaradnak az inteltől"

Attól mert nem bízol benne nem lesz rossz. Az meg megint vicc, hogy lemaradva? Miben is? Csak mert az öreg hart ehhez nem ért, és szeretné megtanulni...


"de amd az csak amd..."

Itt is csak oktalan fröcsögés, SEMMI SZAKMAI indok...


"az intelek erősebbek, csupán ennyi."

Ahogy itt is...


A többit meg se említem, csak az idegeim baszom vele.


Amúgy flr.-el mindenben egyetértek, kivéve a %-os dologban nem. Ne bántsuk a kicsi %-ost, én is csak 55%-os vagyok. :)


"de ismerem a gtx550ti-t"

192 bit 1 giga ram. Akkor gondlom ismered a teljesítmény romlást is amikor átlépi a 768-at...


Szóval +1 flr. gépére.


ui:"Ui: nem csak itt pontoztál le, de ez más tészta"

Ennyi sületlenség okán csodálkozol?

2012. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Hát Te nem értesz hozzá kajak, mert mindenütt osztod az "észt", közben Te is hiányában szenvedsz...Látsz 2-3 tesztet, és azt hiszed ez a színtiszta valóság. Hát nem!
2012. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

SZAKMAILAG meg tudnál cáfolni, vagy csak a fröcsögés és a személyeskedés megy?

Az meg szép, hogy szarozod az AMD-t, de semmi valós indok.

2012. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!