Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendelt valaki az ipon.hu-ról...

Rendelt valaki az ipon.hu-ról úgy, hogy összerakatott magának egy számítógépet?

Figyelt kérdés
Ha igen leírná a véleményét tapasztalatát, azt hogy milyet rendelt? Szeretnék kb 250-ből összerakni egy olyan gépet, ami időtálló lesz, szóval pár év múlva is gép lesz. Jó procival, és jó videokártyával, hogy minden játékot vigyen fullon. Néztem is hogy hogyan kell összerakni gépet, csak nem értem, mert az egyik alaplap Asus pl 41.000, a másik 80, és ugyan annyi a RAM befogadó képessége stb, nem tudom mi a külömbség ebben tudtok segíteni? A másik a tápegység ott is van ár különbség szépen. Szóval szeretnék összerakni egy jó gépet ehhez kérném a segítségeteket! Ami kell: ház, alaplap, táp, proci, ram, videókártya, ssd meghajtó( gondolom a ventilátor a procihoz jár) ennyi!

2012. jún. 10. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jó! Ilyesmire gondoltam! Ennyi pénzért ez a videokártya biztos hogy kiszolgál minden grafikai folyamatot nem? Látom találtál nekem egy 16.000ft-os alaplapot, de ez miért ilyen olcsó és miért van jóval drágább?
2012. jún. 10. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:

A HD7970 az egyik legerősebb 1GPU-s videokártya. Akár 3 monitoron is megy vele minden.

Ez egy alap alaplap. :)

A drágább lapokon több a csatlakozó, támogatják a több VGA-s rendszereket, jobban lehet húzni a procit...

De ezen a lapon minden van, ami kell egy ilyen géphez. A procit meg nem lehet húzni.

2012. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor a videokártya teljesen f@sza, a processzort meg ha egy i7-esre szeretném kicserélni ( egy informatikus barátom azt mondta, hogy azok jobbak) akkor mit ajánlanál? Olyan kéne ami már igazán jó. Ha esetleg az alaplapot is változtatni kéne akkor lehet az ár vége 300-320 max várok még egy kicsit! :P vélemény: Jobban menne 16gb 1600mhz kit rammal? amúgy köszi mindent!
2012. jún. 10. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi értelme i5 2310-et i7-re cserélni ha játszani akarsz.


"egy informatikus barátom azt mondta, hogy azok jobbak"

Na igen, a HD7970-nél meg jobb a GTX690. De semmi értelme. :)


Még 4GB RAM is elég lenne. 1333MHz is.

A fent írt konfig is "túl jó" játékra. Felesleges több pénzből jobbat venni.

2012. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hiszek neked! ;-) Köszi mindent!
2012. jún. 10. 13:19
 7/7 anonim ***** válasza:

A Samsung SSD jó választás, de a 64GB kevés a mostani játékok telepítési helyigényei miatt. Néhány komolyabb játékot feltelepítesz és már meg is telt. Vannak olyanok amelyek 8-10Gb helyet is igényelnek.

Tegyél mellé egy normál hdd-t, vagy cseréld le egy 1.5-2Tb-osra.

2012. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!