Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik windows kellene ha...

Chicagobulls kérdése:

Melyik windows kellene ha játszani akkarok?

Figyelt kérdés
ram:4gb vidio:ati readon hd 4000 proci:2 magos 3

2012. jún. 10. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Mindenképpen szerintem egy xp mert kevésbé eszi a ramot és 4gb nál még elég a 32 bites is habár 64 bitest nem fejlesztették tovább de szerintem windows xp professional 32 bit sp3 al megfelelő. 3,65gb ramot felismer asszem szval nem vész és nem is eszi a ramot a rendszer+ mellé egy comodo v. microsoft vagy malwarebytes vírusírtó vagy nod32 vagy advanced system care with antivirus (ez elég jó nem eszi a ramot és van benne tisztító is)tuti semmi baja se lesz.

Windows7 nem ajánlom mert ramot alapból minimum 1gb ot elfoglal ha 64 bites akkor 2gb-ot szóval suma sumárom WINDOWS XP Professional 32 Bit.

Jó játszást.

2012. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Windows 7 X64,azért,mert már arra fejlesztenek játékokat (pl bf3)
2012. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Win7 Home Premium

Win7 Professional


Ezeket ajánlanám.

A 32bitesen valószínűleg több játék fog rendben működni, de nem fogja látni a 4Gb Ramot.

A 64bites 4Gb-nál több Ramot használ, de egy-két játék egyszerűen el sem fog mindulni.

2012. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lindmayer ***** válasza:

ha jól sejtem az 3 gigahertz lesz(a proci sebesége)

erre mindenféleképpen egy hetest kéne föltenni, és a kompatibilitás miatt inkább a 32 bites lenne a jobb

igaz hogy kevesebb memóriát lát majd a rendszer, de evvel a videokártyával, úgysem a memória mennyisége lesz a szűk keresztmetszet

de viszont ha tervezel egy vga vásárlását a közeljövőben( akár a 15 ezres kategória is megfelel neked) akkor már a 64 bitest ajánlom

2012. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MrSteeel válasza:
Win7 Home/Prof./Ultimate 64bites verzióban.
2012. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
home premiumot szedek le 64 sp1 az jó lesz a beloadról szedem le
2012. jún. 25. 15:24
 7/9 A kérdező kommentje:
valaki tudna adni nekem egy linket vagy aki fent van a beloadon az is jó ha meg mondja melyiket szedjem le mert én hülye vagyok az ilyenek hezz?
2012. jún. 29. 15:39
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi de mivan a vistaval az nem jó?
2012. jún. 30. 10:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Amelyik gépen elfut a Vista azon a Win7-is. Ha pedig választani kellene akkor már inkább Win7 mint Vista.
2012. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!