Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen VGA hűtőt ajánlanátok?...

Milyen VGA hűtőt ajánlanátok? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Van egy MSI HD6850em, de a hűtője hangos, és hát szeretném lecserélni. Milyet ajánlanátok hozzá, kb 8-9 ezerig.


És nehéz felszerelni rá?Válaszokat előre is köszi.


2012. jún. 9. 15:59
1 2
 1/12 anonim válasza:

ezt ez univerzális: [link]


és nem is drága annyira..

2012. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]


Erről mi a véleményed? Jó a HD6850hez?

2012. jún. 9. 16:03
 3/12 Panda Péter ***** válasza:

a twin turbo nem biztos hogy rámegy, a GPU elég közel van a kártya kimeneteihez, ráadásul a dupla DVI is útban lehet.


én is az S1 Plus-t mondanám, de passzívan nem hiszem hogy elég lesz, ezért egy ventit majd még berhelned kell rá valahogy.

2012. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És akkor milyet ajánlanál hozzá Péter? Kéne valami, mert elég hangos terheléskor. Manuálisan állítgatom, mert Autoval 70%on megy, netezés közben és elég hangos. Ezért ha nem játszom, leveszem 35%ra úgy már alig van hangja. Játéknál felrakom 70%ra, de szerintem így nem valami egészséges hogy én állítgatom.


Na szóval milyet tudsz ajánlani?:S

2012. jún. 9. 16:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Háznak a szellőzése rendben van? Mert az sem elhanyagolandó.
2012. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Levettem a ház oldalát.
2012. jún. 9. 16:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolom valami régebbi típusú ház, ha nem akkor ha lehet előre meg hátra kellene tenni egy-egy ventilátort, ami elölről beszívja a levegőt majd hátul ki és persze az oldalának is fent kell ilyenkor, hogy legyen.
2012. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Régebbi fajta, előre nem lehet rakni. Amúgy nem a hőmérséklettel, hanem a zajjal van a gond:S Van a ház oldallapján hűtő, de levettem az oldallapot.
2012. jún. 9. 16:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért hangos, mert besül szerencsétlenje, így hűtenie kell magát. Ergo ha például 30-35 fokos alapjáraton a videókártya akkor nem szabadna, hogy hangos legyen. Én visszatenném az oldalát és hátulra egy nagyobb teljesítményű ventilátor beszerelnék ami kiviszi a meleg levegőt.
2012. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Panda Péter ***** válasza:
valamilyen PWM-es ventit, házon belül arctictól is jó, 9,2 vagy 12 cm-es. ezután már csak egy megfelelő csatlakozót kell rá berhelned, és rá tudod kötni a kártyára közvetlenül, utána pedig aftervurnerrel be lehet állítani hőmérsékletfüggő szabályzást.
2012. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!