Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez miért csinálja a gép?

Ez miért csinálja a gép?

Figyelt kérdés

Elkezdtem zenét halgatni a gépen lemezről aztán befagy és kiírja hogy hyper transport sync error és megkell nyomni az F1-et utána néztem és volt ahol videokártya hibát írtak

de játék közbe soha nem fagy le és a hűtése is jó mert játék közbe 60 fölé nem megy amikor kapcsol be a gép akkor 3-at csipog kb mint ugyanolyan hosszú talán a második kicsit hosszabb de nem biztos AMI bios van szoval a 3 rövid az az hogy Hiba van a memória első 64 KBájt-jában. de eddig csak most hogy cd-ről halgattam a zenét


2012. jún. 9. 11:40
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és alaplap: MSI K9N4 Ultra-F
2012. jún. 9. 11:40
 2/2 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:

Tuti hardveres gond. Én átnézném, hogy a gépben akármelyik mikrocsip sérült-e(?). Alaplapon ugyanúgy mint Videokártyán. Ha karcos, vagy letört akkor az a bajod.

(Velem előfordult konkrétan hasonló, mindaddíg csinálta amig rá nem jöttem a CPU cserén, hogy a CPU egy kb 3mm-es darabja letört. De én simán használtam még attól függetlenül évekig.)

2012. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!