Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van, hogy a gépemben...

Miért van, hogy a gépemben 2gb ram van, mégis csak 1.6 gb szabad?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Integrált VGA lefoglal magának egy kis memóriát, gondolom én így látatlanban, mert semmi infot nem írtál.
2012. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak egy "mezei"p4-esem van.Abit sg-71 alaplap,3.2 Ghz Intel proci,Ati radeon sapphire hd3450 512 mb ram.
2012. jún. 8. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert csak 1.6 GB szabad. Tudom, tudom, de tényleg így van. A maradék 400 MB-ot valami használja. Köztudat ellenére ha a géped "csak úgy" megy, erőforrást használ. Folyamatosan szükség van áramra, bizonyos szinten processzor és RAM használatra is. Átlagos Windows rendszer 4-500 mega RAMot elhasznál magára a rendszerre meg a háttérben futó szolgáltatásokra. Nagy részét ki lehet kapcsolni, de felesleges. Ha valami használja a RAMot, az általában csak jót tesz neked. Amíg nem megy 90% fölé addíg nem kiell aggódnod.
2012. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 8. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!