Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop processzorral kapcsolat...

Laptop processzorral kapcsolatban aki tud az segítsen?

Figyelt kérdés
Asus x53sd típusú laptopom van, i5 2450m típusú procival. Az élmény indexen belül a processzor 4,7-es értékelést kapott, és tudom hogy az utolsó mérésnél 7,1 volt. Gyanus lett hogy valami nem stimmel a procival, az everestben nézelődtem meg az élmény index részleteiben és azt írja hogy egy mag működik csak! Tudtommal kettőnek vagy négynek kell működnie nem pedig egynek! Valaki tud segíteni hogy ilyenkor mit tegye? Köszönöm!!

2012. jún. 7. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a hejedben a windows élmény indexben nem bíznék mert a pentium d 820 as procimat 4,9 re minősíti és az durván gyengéb az i5 nél.

Nézd meg, hogy nincs-e energiagazdálkodás bekapcsolva illetve a biosban is nézz szét nem-e állítodott el valami.

Mondjuk nekem is csak egy magot lát működni. Egyáltalán nem írja sehol, hogy többmagos? Szerintem a cpu-z vel nézd meg az megbízhatóbb. Ha megnyitod alul a jobb sarokban írja a magok számát (Cores) nekem az kiírja, hogy 2 magos pedig az everest cak eggyet lát.

2012. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sikerült megoldani a problémát! Valamiért az msconfig-ban a a rendszerindítás menüben, speciális beállításoknál, ki kellett venni a pipát mert bekorlátozta egy core-ra :S Köszi azért!
2012. jún. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!