Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek jó táp típusok/ gyártók?

Ezek jó táp típusok/ gyártók?

Figyelt kérdés

ismerősöm agyon dicséri a Delta tápokat, de én még életembe nem halottam róluk, nekem kissé nonamenek tűnik.

Így vagyok még az anteccel, és be quittal is. Ezek jók, vagy csak ő dícséri őket?



2012. jún. 6. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
a be nem rosz táp tudtommal de a többi..
2012. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a többi milyen?
2012. jún. 6. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Mind3 jó. :)
2012. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor jó, bár az első válaszából meg arra lehet következtetni, hogy nem. :)

Szóval 1-1.

Esetleg még valaki?

2012. jún. 6. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:
A Delta OEM gyártó, az Antec meg szerintem az egyik legjobb, csak itt nem annyira ismert: [link]
2012. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Első: Attól mert nem ismered nem lesz rossz.

A Be Quite főként SS, és FSP belekkel operál, de elenyésző számba vannak HEC beles tápjai is.

A Delta főként beleket gyárt, ezért nem olyan ismert, de pl a chifi mostani GSP szériájába is delta gyártmány van.

Az antec tápjaiba meg fsp, enhance, cwt és SS belet pakolt, egyik se mondható rossznak.

Persze vannak náluk is olyan tápok amik nem a legjobb vételek, de nem veszélyesek, bár főként én az ár/érték aránya panaszkodnék mint pl az antec esetében.

2012. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Antecnél még van delta beles is.
2012. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kösz nektek, ezek szerint jók. Mentek a zöld pacsik.

Jut eszembe, nézegettem itt az enermax olcsó tápjait, a nanxokat(a legolcsóbbakat, mivel ahogy láttam több típus is van), ezek mennyire jók?

2012. jún. 6. 19:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Túlárazott szemét. CWT GPA belesek mint a Chifi iAréna, de azok legalább olcsón olyanok. Persze az enermaxot a név eladja drágábban.
2012. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben kösz, akkor nem az lesz, egy CTG-400 lesz szerintem akkor a befutó.
2012. jún. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!