Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó lesz ez a processzor ebbe...

Jó lesz ez a processzor ebbe az alaplapba?

Figyelt kérdés

ASRock P67 Pro3 alaplapba szeretnék INTEL Core i5-2400 3.10GHz processzort venni. Azon kívül, hogy sokak szerint felesleges, mert tuning alaplap, a CPU meg nem tuningolható, még jó bele, nem? Úgy értem kompatibilis meg minden? Nagyon tetszik ez az alaplap, mert sokat tud, van rajta minden, ami nekem kell.

Tehát nyugodtan vehetek bele i5-2400-át?


Köszi előre is a válaszokat!



2012. jún. 5. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Megy vele. De tényleg nincs értelme ezt venni. P67 OC-ra van. Ezt a procit nem lehet. És az IGP-t se tudnád használni.
2012. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
IGP-re nem is lenne szükségem, mert vennék videokártyát.
2012. jún. 5. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt venném i5 2400 mellé. Minden van rajta, ami a P67 Pro3-on.

2012. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt is nézegettem. Amúgy, csak, hogy beleköthessek, ezen nincs eSATA csatlakozó. :) Végül azért döntöttem a P67-es mellett, mert lehet, hogy később lecserélem a 2400-át egy 2500K-ra, és akkor már ki tudom használni a tuningolhatóságot. A teljesítményéből meg nem von le, hogy P67-es H77 helyett, max felesleges... egyenlőre. Remélem nagyjából azért érthetően fogalmaztam. Szóval ezért döntöttem ez az alaplap mellett.
2012. jún. 5. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, akkor vedd meg, de mi értelme van egy i5 2400-at 2500k-ra cserélni?
2012. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy akármire... Lényeg, hogy később még jó lehet. Azon a 3000 Ft-on meg már tényleg nem múlik.
2012. jún. 5. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!