Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hűtő fér ebbe a házba?

Milyen hűtő fér ebbe a házba?

Figyelt kérdés

régi, még sulinetes ház: [link]

am3+ alaplapon van egy 965BE (am3) , erre kéne egy halk hűtő.


2012. jún. 4. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Jéé Ilyet használunk az üzletbe szervergépnek Elég régi darab már ritkán látok ilyet manapság :) Nekem is volt csak elég hamar lecseréltem.

A hátulján kell legyen helye egy normál méretű ventilátornak oda teheted bár azzal csak a házban tartanád a hideget és nem azt a konkrét dolgot hűteni amit szeretnél.

Én azt csinálnám hogy lemérném az oldallapot és elmennék egy üzletbe ahol bontásba vennék egy olyan oldallapot rá amin van egy ventilátor hely, lehet újonnan is kapni de azok már ilyen modding cuccok amiken plexi van a világító ventilátor részére vagy neonoknak, de szerintem bontásba egy tucat ilyet találsz, csak körül kell nézni.

2012. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 flr. ***** válasza:

Úristen:D

az első gépem amit 2003ban kaptam egy ilyenben hajtottam..hűű nekem volt az osztályban először számítógépet és mindenki hozzánk akart jönni játszani:D

CK 1-6,bomber,prince of persia,fifa 97/98,F1 '98..na majd előkeresek egy-két régi játékot..felmentem a padlásra és elvileg 155mm.

2012. jún. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a 155mm-t arra értetted,hogy ilyen magas hűtő fér bele?

mert nekem 182 mm széles a ház

2012. jún. 5. 12:35
 4/5 flr. ***** válasza:

Igen..pluszminusz 3mm

viszont nekem csak 162mm széles..mérd le mekkora hűtő fér bele és ha nagyobb 160nál akkor Cooler Master Hyper 212+ EVO

2012. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
alaplaptól mérve 15 centi. foglalattól ~0,5 centivel kevesebb. nem hiszem,hogy belefér.
2012. jún. 5. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!