Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapon az egyik hűtőborda...

Nanemtudom kérdése:

Alaplapon az egyik hűtőborda alatt egy fehér folt. Mi lehet ez? (Kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy alaplap takarítása közben találkoztam egy számomra nem oda illő foltal az egyik hűtőborda alatt:

[url] [link]


A jobb oldali a hűtőborda. Ahogy belenyúltam kenhető volt. Ez gyárilag ilyen, vagy kifolyt oda valami? Esetleg jelenthet problémát ez a működésben? Köszönöm a segítségeket!



2012. jún. 3. 21:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2012. jún. 3. 21:33
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a proceszor hütő ventilátora alatt van ilyen
2012. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami hütésre szolgáló cuc
2012. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hmmm, rendben. Akkor kicsit nyugodtabb vagyok. Mert ezt az alaplapot most rakom összefelé és még a processzormagot is külön kell hozzá majd megvennem mert az sincs benne... :S

Köszi a választ!

2012. jún. 3. 21:38
 5/14 Jenci ***** válasza:
Basszus!Ez az Északi-híd hűtőpasztája!!!Minden hűtőbordával ellátott áramkörön van ilyen és kell is,hogy legyen!!
2012. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kicsit fogalom zavarban vagytok. Az ott hűtőpaszta és erősen ajánlott fél évente cserélni (jobb hőelvezetés érdekében kell felkenni). Processzormagokat meg nem lehet venni. :)
2012. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Oh, köszönöm a segítséget!!!


Téma megoldva akkor.

2012. jún. 3. 21:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen ahogy T-90 mondta az egy olyan cucc(hűtőpaszta) ami a hűtéshez fontos.Ne érj hozzá mert ha egy bizonyos mennyiségű paszta lejön róla akkor újra kell pasztázni(Legalábbis érdemes)
2012. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hiddel, fogok majd bele szerezni! Van ismerősöm aki egy nagy stócban tartja az alaplapokat, mind selejt és szédszethetőek, tőle tudok szerezni majd.
2012. jún. 3. 21:45
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendben! Csak egy nagyon kicsit értem hozzá, majd lehet újra fogjuk kenni akkor ezt, mert ez az alaplap már kicsit régi. :D
2012. jún. 3. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!