Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem magától kikapcs...

A számítógépem magától kikapcsol, a rendszer töltésénél, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap még LAN-oztunk haverral a CoD 5-et és semmi próbléma nem volt, de ma átraktam a gépemet máshova és már ezt csinálta...


A normális válaszokat köszönöm!



2012. jún. 3. 17:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Kicsit hülyén fogalmaztam, de remélem a lényeget tudjátok!
2012. jún. 3. 17:24
 2/10 anonim ***** válasza:
Átrakásnál nem mozdult el a hűtő? Ha rosszul volt rögzítve, megtörténhetett. Rendszer töltésnél kikapcsolás általában túlmelegedésre utal.
2012. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem melegedett túl mert jég hidegek a hűtű bordái...
2012. jún. 3. 17:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Most kiszedtem a vga-t és az alaplapival ment, vissza raktam a másikat és avval is behozta, de miest Assassin's Creed-ezni akartam volna újra ez lett...
2012. jún. 3. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Tápegység hiba lesz ez. Vagy éppen most döglött be, vagy annak valamije mozdult el.
2012. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is a tápra gyanakszon
2012. jún. 3. 17:45
 7/10 Szabó Gy ***** válasza:
Minden kábel csatlakozást nézzél át.Kimozdulhatott valamelyik.Én már jártam így.Elmozdítottam a gépet és utána nem töltött be a rendszer.
2012. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A jéghideg hűtő nem épp jó, az azt is jelentheti, hogy nem veszi át a hőt.

Nem cincog a táp nagyon?

2012. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Wlinesaw5 válasza:
mozgasd meg a a procit,nálam is volt olyan,h kikapcsolt és utána már nem volt gond ;)
2012. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen. Köszönöm szépen a válaszokat, tesóm pasija mesélte hogy neki is ugyan ez a baja volt, a proci kiszedést javasolta ő is, meg is csináltam és azóta megy!
2012. jún. 5. 00:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!