Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új gépet hol vásárolnátok?...

Új gépet hol vásárolnátok? (Budapest)

Figyelt kérdés
Új gépet szeretnék, de teljesen tapasztalatlan vagyok az új hardverekben. Linkelnétek szaküzletek honlapjait amivel kapcsolatban jó tapasztalataitok voltak? Tovább hogyan lehetnék tájékozottabb ilyen témában( mi mivel kompatibilis pl)
2012. jún. 3. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
ipon.hu Nagyon jó oldal! (gépösszerakó, és amit összetettél meg is veheted, házhoz szállítják.) :)
2012. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Valor ***** válasza:
Ahogy #1 mondja, az iPon nagyon jó bolt!
2012. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 flr. ***** válasza:
olvass minél több logoutos/PH!-s cikket..amúgy ha elmondod mennyiből szeretnél gépet és mire illetve van e bill.egér,monitor akkor összetudunk rakni egy jót.
2012. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értem mi az a logoutos/PH-s cikk, ez vmi oldal? Bocsánat, csak gyökér vagyok kicsit. 150e forintom lenne rá így hirtelen, maximum 170e-ig tudnám kitolni. Főleg játékra használnám, olyan kéne amin a mai darabok is elfutnak hibátlanul és nem avul el 1-2 év alatt látványosan. Köszi a segítséget.
2012. jún. 3. 14:25
 5/7 flr. ***** válasza:
2012. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a kérdés is az enyém, ha ugyanazt a konfigot ajánlanád akkor köszi, de azt már mentettem ami ott van. Ettől függetlenül nem zárkózom el más véleménytől sem.
2012. jún. 3. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:

a4team.hu

interneten lehet rendelni, jóval olcsóbb mint az ipon, és még aznap átveheted náluk a cuccot a Boráros téren levő üzletükben, ha reggel 9-ig feladod a megrendelést.

2012. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!