Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem érzékeli a gép a...

Miért nem érzékeli a gép a VGA-mat?

Figyelt kérdés
Mióta átpakoltam a cuccokat egy másik házba újra elindítottam a rendszert és azóta nem észleli a kártyát, sapphire radeon HD6750 DDR3 1gigás leszedtem már hozzá egy tucat drivert feltettem újra indítottam de semmi, azelőtt meg semmi gond nem volt vele.Valaki tud Nekem linkelni egy használható Driver Catalystot ?

2012. jún. 1. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érzékeli akkor kisípolna még indulás előtt. Ha elindul és még a Windowst is tudod használni, akkor van működő VGA-d.
2012. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezzel nem jutottam előrébb.
2012. jún. 1. 14:28
 3/7 Csiß ***** válasza:
Gondolom csak a hivatalos oldalról linkelének drivert amit te gyanítom már próbáltál(főleg ha tudnák milyen oprendszerre kell).De hogyérted azt hogy nem érzékeli? Kép jön meg minden nem? Vagy most drivert nem találsz? vagy mi a baj?
2012. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De mit kéne rajta, hogy érzékeljen? Működik, nem? Nézd meg eszközkezelőben is ott kell lennie, ha tudod használni.
2012. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Windows 7 (64bites) van rajta és a felbontások össze vissza vannak.A képernyő beállításoknál a másodlagos VGA nem érzekeli a Radeon kártyát.Van kép minden rendbe de ez nem ilyen volt mikor a régi házba volt.Pl a felbontások közül 5 opcióbol választhatok.
2012. jún. 1. 14:41
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ebből egyértelműbb.

2012. jún. 1. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor most 2 monitorod van?
2012. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!