Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez most mi mivan vele?

Ez most mi mivan vele?

Figyelt kérdés

Vettem egy monitor használtan 3ezer ft volt megérte szerintem.Haza hoztam rádugtam a gépre bekapcsolt a windows ere olyan sikítást csinált hogy majdnem szét ment a felyem gyorsan kiakartam huzni a konektórt ere füstölni kezdett és nagy durranás pakk még az ablak is megrezzent.


Vissza vigyem a boltba hogy most átvágtak,azt mondták semmi baja?



2012. máj. 31. 22:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


kb ien kinézetű

2012. máj. 31. 22:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ha megérte, használd egészséggel... Én a közelébe nem mennék annak a boltnak 3ezer forintért, gyűjtenék a bontatlan lcd monitorra.
2012. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Röhögőgörcsöt kaptam tőled :DDDDD 3 ezer forint egy ilyen sz*r-ért ha esetlegesen még működne és nem sikítozna meg pukkadozna akkor érne 100ft-ot :DD
2012. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Epic Fail
2012. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Wampa: Remélem hogy azt a "használd egészséggel" dolgot nem gondoltad komolyan mert akkor azon nyomba rosszul leszek.
2012. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem van itt egy hasonló, de ez nem pukkadozik. Ha kell vidd, nekem nem kell xD
2012. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
xDDDDDDD Ez miii?? Úristen... most nem azért, de már 18K-ért is lehet kapni 19" LCD monitort....
2012. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 cipi8 ***** válasza:

Most ezért a 20 éves monitorért te adtál 3 ezret. 3000 Ft-ért már komolyabb monitort is vehettél volna, de használtan is lehet kapni már LCD-t olyan 10000-től már lhet kapni és az legalább nem akrja magát felrobbantani. Nekem kb. 12 éve volt hasonló vackom de már akkor is öregnek számított.


Kb. 2 éve adtam el ilyet utoljára 3000Ft-ért úgy hogy hibátlan volt és 17"-os és ma is működik, OSD menüs volt nem ilyen tekerő potis s**r. Téged mocskosul át b***tak.


Örülj neki hogy nem égett ki a kecód ha épp akkor csinálta volna ha nem vagy otthon és bekapcsolva lett volna. Miért nem próbáltad ki?

Egyik ismerősömnek ilyan szar miatt égett le a fél háza.

2012. jún. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb. egy éve bedöglött a monitorom . 3000-ért vettem az ócskásnál egy IBM p260-as 51 centis high end képcsövest . Fúr , farag , fára mászik . Kb. 50 kiló és csoda a képe ! Nem is cserélem le míg nem jut IPS-re ! A TF-nél sokkal szebb !
2012. jún. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
francnak kell lcd. már a led a menő!
2012. jún. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!