Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri laptopot venni 100 000...

Megéri laptopot venni 100 000 alatt?

Figyelt kérdés

Ti melyiket ajánlanátok?

Olyan kéne ami nem akad,nem fagy.Főleg neteznék,filmetnéznék és kicsit játszanék is.Jó lenne egy webkamera és/vagy egy bluetooth is de ez elhanyagolható.Minél nagyobb annál jobb de ez se annyira fontos

Mondanátok oldalakat ahol laptopokat árulnak?Telenornál...StB. Érdemes venni?és a wifi is fontos lenne



2012. máj. 31. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Lehet már kapni 100 alatt is olyan laptopokat amik elég jók és wifijük is van. Én személy szerint nem rajongok a laptopokért nekem is van de csak netezésre jó régi már. Ha csak netezésre meg filmezésre kell szzerintem megéri venni, arra ne számíts hogy játszani fogsz rajta a mai játékokkal mert a laptopokat alapból nem erre tervezik és egy idő után kinyírja a VGA-t meg a procit a hirtelen terhelés mert nem erre lettek tervezve. Ha telenornál veszel netbookot az tényleg csak netezésre lesz jó másra nem. Szerintem nézz körül a nagyobb üzletekben inkább, neten ne nagyon rendelj mert ha gond van vele akkor bonyolult a visszaküldése. Szerintem menj be a hozzád legközelebb lévő szaküzlete és kérd meg az eladókat hogy ajánljanak neked valami jót.
2012. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia!Én fél éve vettem 60 ezer Forintért a é gépem.(Minix márkájú) Ez nem laptop, hanem notebook, azaz kisebb mint a laptop és nincs benne optikai meghajtó.(PC lemezes játékokkal akarsz játszani, vagy neten?) Netezésre kiváló, semmi baj nincs vele, könnyen hordozható. Én wifivel netezek, ami rá van kötve a nagy gépre. (kb. 2000-3000 Ft-ért lehet kapni wifit) Remélem segítettem!
2012. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akk az eldölt h. nem szolgáltatónál veszem.Ugy látom h. Azt irjátok h. Netezni jó.Filmnézés?és mely márkák megbízhatóak?(bocsi de nem ertek hozza)
2012. máj. 31. 14:35
 4/5 flr. ***** válasza:

#2. a notebook másnéven laptop amiről te beszélsz az netbook ami tényleg csak arra jó hogy netezz meg filmezz.


Kérdező:ha használtan nézegetsz találsz olyan gépet ami 2008-9ig elviszi a játékokat és esetleg 1-2 kisebb gépigényű újabbat.

telenornál meg ilyen helyeken k*rvára nem éri megvenni..ráfizetés az egész mert na most netezhetsz rajta..számolj utána.

ha netbook(10/10,1") kell akkor ipon/hardverapró ha notebook(vagyis nagyobb) akkor pedig hardveraprón nézegetnék.Elmondod mennyiből akarsz gépet segítek keresni egy jót.Ja és annyi hogy a netbookokon soha a k*rva életben nem fogsz játszani 2004nél később megjelent játékokkal :))

2012. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem netbook kell hanem notebook.Köszi utolsó!lehet h. Rád irok
2012. máj. 31. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!