Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mini PC-t szeretnék építeni....

Mini PC-t szeretnék építeni. Milyen MiniITX szabványú alaplapot és milyen procit, valamint RAM-ot válasszak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kinéztem ezt a házat: [link]

Ebbe szeretnék alaplapot, procit és memóriát választani, (mert gondolom videókártyát már nem lehet belepasszírozni) de a nulla tudásommal nem megy.:(

Olyan kéne, amin elmegy a CS és a Garry's Mod. A felső határ 75 000 Ft, szóval 60 000 Ft-om van a HDD, DVD, alaplap, proci és a RAM beszerzésére.

A táp 150W-os. Az alaplap MiniITX szabványú legyen. A DVD-t és a HDD-t megoldom.

Köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 29. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv, sokkal olcsóbban ki jösz ami már készen van:

[link]


[link]


vagy ez volt nekem:

[link]


Rálehet erősíteni az LCD hátruljára, minden barátom kereste hogy hol a gép, vezeték nélküli egérrel és billentyűzettel nem volt esélyük megtalálni :D

Notebook ramok mennek bele, és FULL HD videó és azok a játékok mentek amit írtál.

2012. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 flr. ***** válasza:

Ezt venném:

SEAGATE 500GB Barracuda 7200rpm 16MB SATA3 ST500DM002

NEC AD-5280S-0B Fekete OEM

ECS A75F-M2 (V1.0)

KINGMAX 4096MB DDR3 1600MHz

AMD A4-3400 2.70GHz FM1 BOX

Összesen: 61.371 Ft

Ebbe van egy viszonylag jó IGP amin elfut simán a CS de amúgy tudnál rakni bele VGat de itt inkább a pénzzel vna gond..elég szűkös a keret.

2012. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

flr. elkerülte a figyelmed a mini-itx méret.

Ha van lehetőség egy midi tornyos gépre, azonos áron abból sokkal nagyobb teljesítményt ki lehet hozni.

2012. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 flr. ***** válasza:

igen nem figyeltem:D:D

előfordul..

2012. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!