Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek 50....

Milyen laptopot vegyek 50. 000-ig?

Figyelt kérdés
Használt notikat néztem (barátibb ár miatt), igazándiból sak a teljesítménye számít, semmi más. (Esetleg, hogy azért bírjon valamennyit akksival, de 2-3 óra már bővensok.)
2012. máj. 29. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz?

Használt laptop, teljesítmény, 2-3 óra akkuidő és 50 000 Ft, ilyet nem fogsz találni.

2012. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a teljesítménye számít??? Ez határozza meg a laptop árát nagyrészt...
2012. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 flr. ***** válasza:

Most gyors körülnéztem és ezt a kettőt találtam ami neked jó lenne. [link]

[link]

2012. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-ik: Kösz, ilyesmit kerestem! (Úgy értettem, hogy letojom, hogy ezenkívül mit tud, csak vmi Intel HD kártya legyen benne, plussz valami jobb kétmagos... Amit leváltana, abban 10 percet bír az akksi és T5500 van benne, 2 giga RAM-al, annál nem nehéz jobbat találni... Főleg, hogy csíkos a képernyője, és 16 bit-en megy csak.)
2012. máj. 29. 21:36
 5/5 flr. ***** válasza:
Nézelődj még hardveraprón és biztos találsz jobbat is a te igényeidnek megfelelően.Amúgy ha csak 10percet bír akkor az aksiba a cellákkal lesz gond vagy a táppal.
2012. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!