Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megvegyem-e ezt a laptopot?

Megvegyem-e ezt a laptopot?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:

[link]

Felhasználási terület, tömören minden, (filmek, játékok, fussanak rajta rendesen a programok/alkalmazások) és nem is kérdés hogy legyen gyors.

Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy ez a márka megbízható-e illetve arra, hogy egy ilyen nagy teljesítményű gépnek nem magasabb-e a kockázata hogy meghibásodik (természetesen rendeltetésszerű használat mellett), és az akku bírja-e.



2012. máj. 29. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van, csak 8 giga rammal, nekem mondjuk ez a 16 furcsa, na de mindegy. :D 1,5 éve használom és semmi baja, egész nap megy mert a régi asztali gépemet a sarokba vágja mind hétköznapi felhasználás, mind játékok terén. Az aksi jó, még mindig kibír 2-3 órát filmnézéssel, netezéssel. Azt fontos tudni, hogy két videókártya van benne (legalábbis az enyémben), egy alaplapi HD 3000 és az Nvidia, na most a nagy teljesítményűt csak akkor tudod használni, ha a gép tápellátáson van, ami érthető is, hisz egy nagyobb teljesítményigényű játék le is húzná az aksit 30 perc alatt. Ennyi a hátránya.
2012. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pont ezekre voltam kíváncsi, köszönöm a választ, de visszatérve a 16Gb ramra, én is észrevettem keresgélés közben jó pár furcsaságot, például azt ,hogy ugyan ez a laptop ezen az oldalon

[link]

csak 640gb-os hdd-vel rendelkezik:D

És azt még elfelejtettem megkérdezni, mivel egyik oldal sem írja, ugye jól tudom hogy 64bites? 32 ugye nem valószínű, de ha már ennyi pénzt rászánok inkább biztosra megyek:)

2012. máj. 29. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:
64bites a mi? mert 64 bites oprendszer kell rá mivel 3gigánál több ramod van....
2012. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy jo kis laptopnak néz ki , és a dellek amugy is nagyon jók.... ha van rá pénzed nyugodtan vedd meg....
2012. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebből a típusból jó pár konfig készült és igen, 64 bites oprendszer kell rá, már csak a RAM miatt is.
2012. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor úgy néz ki hogy ezt veszem meg
2012. máj. 29. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ilyenem van csak 8Gb rammal, lassan 5 hónapja. Ugyanazon a véleményen vagyok mint az alső válaszoló, az akku jól bírja, játékokat könnyedén viszi.És jól is néz ki ;)
2012. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!