Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a konfigur...

Mit gondoltok erről a konfigurációról?

Figyelt kérdés

Elsősorban netezésre, HD filmnézésre, MS-Office munkára venném, esetleg néha-néha játszanék is rajta kisebb gépigényű játékokkal pl NFS, CoD széria...


[link]


Az alaplapot haverom ajánlotta, ő is most vesz új gépet, és nekem azért lenne fontos, hogy ezt vegyem, mert ahogy láttam, van rajta IDE csatlakozó, és így rá tudom dugni a szintén IDE csatlakozós merevlemezemet és az optikai meghajtómat. Idővel persze vennék mindkettőből SATA-sat, de most csak erre van keret.

Processzornak ezt az i3-at néztem ki, nekem elég jónak tűnik ennyi pénzért.

Videókártyáról is sok helyen írták, hogy csendes, hűs és jól teszi a dolgát. (Játékokhoz is ajánlott)

RAM szerintem mindegy milyen, de azért valami márkája is legyen ezt a 4 gigás Kingmaxot gondoltam.

Gépházat szintén haver mutatta, neki is ilyen van, és szerintem nem egy rossz darab. (Az elejébe vennék majd egy kék LED-es ventilátort :) )

Tápegységnek pedig ezt a 400W-os Chieftec-et választottam, szerintem bőven elég.


Összességében mi a véleményetek erről az összeállításról?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 27. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra amire írtad ez teljesen jó.
2012. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fúú, köszi a gyors választ, ment a zöld pacsi!
2012. máj. 27. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Tökéletes

pontosan megnéztétek gyártóhonlapját is?

hogy támogatja IDE t vagyis van csatlakozó? netán képet is?

ha igen akor rendben

csak jó ha 100%

2012. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, az Asus honlapján is azt írják, hogy rendelkezik a lap IDE csatlakozóval. [link]
2012. máj. 27. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!