Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vezeték nélküli vagy vezetékes...

Vezeték nélküli vagy vezetékes billentyűzet? Laptophoz kellene.

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy billentyűzetet, de nem tudom hogy játékra melyik lenne jobb. Melyikkel van kevesebb probléma?

2012. máj. 27. 10:08
 1/5 anonim válasza:
vezeték nélküli szerintem nem jó.
2012. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vezetékes !
2012. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Egyikkel sincs probléma. A rádiós billentyűzetbe is hónapokig jó az elem, és sokkal kényelmesebb is a hétköznapi használata. Viszont játékra, a jobb válaszidő miatt én is a vezetékest ajánlom.
2012. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kell komoly játékra gondolni, akkor szerintem a laptop billentyűzete is megfelel, ha mindenképp külön billentyűzetet akarsz, a vezeték nélküli is jó lesz. H komolyabban játszol, akkor viszont csak vezetékes jöhet szóba. Ezt viszont a laptopból ítélve nem hinném.
2012. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eléggé komolyan játszok. A rádiós billentyűzetről Kodiak (Magyarország legjobb cs-se) azt mondta, hogy rossz, az szóba se jöhet. Akkor vezetékes :)
2012. máj. 27. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!