Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nekem írni olyan...

Tudnátok nekem írni olyan ASUS! Alaplapot, amin van integrált GPU aktív hűtéssel?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm. Ja és kb.: 50.000 Ft-ig.

2012. máj. 26. 18:27
1 2
 11/18 flr. ***** válasza:

A régebbi alaplapokon volt/van a chipsetbe vagy külön integrálva az IGP de erre mindig passzív hűtést raktak.

De te magadnak megcsinálhatod hogy veszel egy kis ventit és ráfúrod az alaplapra.

2012. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szóval ez abszurdum


válaszolhatnál kérdezö minek is ez a fatális hülyeség


mini ventis integrált vga...

??

kiváncsi vagyok

2012. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem igaz, hogy egy kérdést nem lehet úgy kiírni, hogy valaki ne kössön bele. -,-"

A kérdés a következő: Tudtok ilyet mondani (ha igen, akkor mondjátok legyetek szívesek) ha pedig nem, akkor inkább maradjatok csendben.!!!!!

Köszönöm szépen!

2012. máj. 26. 20:15
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nem lehet egy kérdést úgy kiírni, hogy értelme is legyen, és ha hülyeséget kérdezel, valaki ki kell javítson, de úgy látszik még mindig nem fogtad fel, hogy már régen nem integrálnak alaplapokra igp-t.
2012. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#13

ezen a szinten már csak provokáció véget lehet kint ez a kérdés

ugy tesz magának keresztbe a kérdezö ahogy akar szabad világban élünk

mi segytetünk neki ö nem értet belöle

hát sok szerencsét

2012. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mielőtt szarrá oltjátok a kérdezőt, szólnék, hogy van ilyen. Nem tudom megmondani hogy mi a pontos típus de egy jó éve találkoztam ilyennel. Sőt a régi Asus A8N-E vagy valami hasonló lapomon is aktív hűtése volt az integrált vga-nak.
2012. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ki oltotta szarrá? Amúgy a mai termék palettán ilyen már nincs, LGA775-ös meg AM2-es lapoknál persze lehet olyat előkotorni, de mi értelme is lenne?
2012. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az nem egy jó éve volt, hanem legalább négy.
2012. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!