Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden játék, , akad", bár ez...

Minden játék, , akad", bár ez nem is akadás. Bővebben lent! VGA, vagy esetleg processzorbaja lenne a gépemnek?

Figyelt kérdés

Hogyha nagyobb grafikájú játékkal játszom, /pl autós/ nem akad meg a kép, mert megy rendesen, de folyamatosan azt csinálja, hogy belassul, aztán felgyorsul, hogy utolérje a kép a játékot, aztán megint belassul, felgyorsul, utoléri, lassul, stb. stb. /a játékok min. grafikán is ezt csinálják/


A konfigom a következő:


AMD Phenom II X4 658 BE, 3,4 Ghz (4 mag)

ATI Sapphire HD5670, GDDR5 1Gb

KINGSTON HyperX Blu Dual kit 4 Gb = 8Gb RAM


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. máj. 26. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az 965 BE akar lenni, amőgy durván vga-limited van.
2012. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, 965 BE, csak mellényomtam.. :) Hogy érted ezt, hogy VGA limit? :D
2012. máj. 26. 11:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem bocsi... hát igen, azt most nem vettem a gépbe :) de régebben GTA IV is futott ,,rendesen" 2 magos procival is, ezzel pedig nem.. :(
2012. máj. 26. 11:33
 4/4 anonim válasza:
nekem is csinálta régen a gépem. vedd le az elsimítást valszeg az megoldja vagy csökkenti ezt a típusó akadást
2012. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!