Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a gép megéri?...

Szerintetek ez a gép megéri? (többi lent)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nem játékra használnám, hanem esetleg csak hd filmek nézésére, böngészésre stb. Valamint az még a kérdésem, hogy a win7 elfut-e rajta probléma nélkül?


[link]



2012. máj. 26. 10:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Ezen már gond nélkül elfut a Windows 7 x64, de én vennék bele egy diszkrét videókártyát. HD filmezésre, netezésre már a kapható legolcsóbb videókártya is megteszi, azzal tudsz 1080p filmeket is nézni.

Ez azért is fontos, mert a Windows 7 alapból jól elvan 2GB ramon, de ha az alaplapi videóvezérlőt használod, akkor az lecsippent magának valamennyit a ramból (mivel valszeg nincs neki saját, vagy csak kevés), így azt a rendszer nem használhatja a programokhoz.

[link]

Egy ilyen már bőven megteszi HD filmekhez.

(persze megfelelő lejátszóprogram is kell, hogy videókártyán legyen gyorsítva a HD film dekódolás)


Amúgy figyelj oda, mert mint írták, a gépben nincs merevlemez!!

2012. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Még ilyen felhasználásra sem.
2012. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

[link]


AMD A4 3300


[link]


ECS A55F-M3


[link]


FSP 350-60APN


[link]


Gaba 2936


[link]


Kingmax 2GB


[link]


Samsung SH-D163C


46,355 Ft

2012. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ez már messze jobb.
2012. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ram: [link]
2012. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az a helyzet, hogy én Intelben gondolkozom, mert a AMD-vel megjárták már páran az ismerőseim közül is, meg nekem is AMD-m van most is, és az nem az igazi.


Igen amúgy én is akarok bele videókártyát, meg én még +3000-ért gondoltam bele +2gb ramot is. Winchestert meg vaterán már jó áron lehet kapni bele!

2012. máj. 26. 11:38
 7/28 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél drágábban gyengébbet, szíved joga.
2012. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Az AMD-vel nincs semmi baj. Az Intel, amit venni akarsz, egy régi LGA775 Celeron. Az A4 CPU-ban jobb, az integrált Radeonon még játszani is lehet.


"AMD-m van most is, és az nem az igazi"


Nagyon sok AMD proci van. "nem az igazi"

Ezt hogy érted? :)

2012. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Mihez képest nem igazi? Egy sokkal drágább és erősebbhez képest? Ja igen.
2012. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Erről az AMD dologról amít írtál csak annyit, hogy l*f*sz. Ez a tipikus pletyka, hogy valakinek volt 10 éve egy gyenge/sz*r AMD procija és hogy attól milyen vacak az összes mai darab is és hú és... szóval érted.


Én évek óta AMD -t használok, az összes barátom is és bátran állíthatom, hogy teljesen megbízható.

Amióta pedig alapnak számít egy 2 magos processzor, a teljesítmény is teljesen kielégítő, főleg ha olyan alap dolgokat akarsz csinálni, mint amiket írtál. Ráadásul a gép amit kinéztél nem mai darab, kifutott modell. Ellenben az AMD gép egy modern darab, arra érdemesebb építeni.


Ha ezek után is intelt akarsz /csak azért/ mert az ismerősöd ismerősének volt egy rossz tapasztalata X éve ki tudja mi okból, nos senki nem állít meg, csak gondoltam érdemes tisztázni, hogy minőségben semmivel sem szarabb, ráadásul amire te használnád BŐVEN elég egy akármilyen AMD is.

2012. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!