Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A GPU játék alatt 67C-re ment...

A GPU játék alatt 67C-re ment fel. Talán 70 is volt. Nemtudom mi okból, talán a túlmelegedés miatt, de akadozott a játék. Létezik a kártyára speciális hűtés? Hogy orvosoljam a bajt?

Figyelt kérdés
A videókártya: NVIDIA GeForce 8600 GT (Prerelease - WDDM 1.1) (256 MB)

2012. máj. 24. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, a 70 fok egy videókártya esetében normális, egyáltalán nem sok. Főleg gyári hűtéssel. Ha akadozott, az valszeg inkább azért volt, mert a 8600GT egy elég harmatgyenge kártya. Egyébként mi ez, hogy Prerelease wddm1.1? A driverre utal, hogy Prerelease? Miért nem a legfrissebb?
2012. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemtudom everesten olvastam le. Az alien versus predator kicsit lagosan ugyan, de megy. Nem mondható harmatgyengének szerintem.
2012. máj. 24. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:

70°C egy GPU-nál egyáltalán nem számít melegnek, nekem néha a 85°C-ba is belecsíp, még sincs vele baj.

Viszont a kártyád nagyon gyenge. Ez már inkább okozhatja, hogy játékok alatt elégtelen a teljesítménye.

2012. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az alien versus predator kicsit lagosan ugyan, de megy. Nem mondható harmatgyengének szerintem."


A probléma az, hogy nem a vélemény számít. Ez a kártya nagyon gyenge. 2008-ban volt alsó-középkategóriás, mára játékra szinte teljesen alkalmatlan, egy integrált videovezérlő is durván kétszer olyan gyors, mit ez.

2012. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd lejjebb a grafikát, a fölösleges effekteket, akkor folyamatos lesz a játék, és a kártyád sem fog melegedni annyira.
2012. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
írták is előző kérdésembe, h nem ártana egy újabb, de az előző gépemhez képest ez a videókártya istenkirályság :D http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..
2012. máj. 24. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!