Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win8 alatt az FX procik...

Win8 alatt az FX procik tényleg jobbak lesznek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol van eröl cikk?

gondolom eleve teljesen beleépítík majd windows 8 ba kernelébe hogy fx et maximálisan kitudja használni

viszont aligha fog igazán észrevehetö leni

iletve atól még hogy windows gyors játék nem lesz sokal gyorsab (semivel kb.)

amugy windows 7 is elmegy még 1 magos régin is relaitive maga a rendszer gyorsan

szóval nemtudom mit lehetne még fokozni

.

melesleg minden hardvertöl füg a teljesítmény

van e SSD is stb

2012. máj. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lindmayer ***** válasza:

ahogy az első válaszoló mondta

de avval, hogy a kernelbe rögtön beépítik az fx-es procik előnyeit egy kis hatékonyság-növekedés biztosan lesz, d ez nem lesz nagyon feltűnő

2012. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Panda Péter ***** válasza:
100%

annyira imádom mikor olyasvalaki ossza az észt akinek láthatóan fingja sincs a problémáról.


a gondot a win7 szálkezelése okozza, mert úgy dobálja a szálakat, hogy az FX turbója nem tud optimálisan működni. már kijött win7hez egy patch ami valamennyire segít a dolgon, de elvileg a win8-cal is várható javulás. bár olyan hűde nagy gyorsulásra nem kell számolni, én max pár százalékot jósolok, az is lehet hogy csak mérési hibahatáron belüli lesz az előny.

2012. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"annyira imádom mikor olyasvalaki ossza az észt akinek láthatóan fingja sincs a problémáról."

Ilyenkor bánom, hogy csak egy zöldet lehet nyomni.


Szóval Panda leírta a lényeget, de annyit hozzá tennék, hogy csodát ne várj. Persze olvastam én már +20%-ot is, de ugyan ezt feldobták a win 7 patchre is, de abból a 20-ból semmi se lett. Persze egy kész oprendszert nehezebb volt "átírni" mint egy újat eleve úgy készíteni(bár ha minden igaz, a win 8 már a bull érkezésére javában készült, de pontosat fejből nem vágok), de csodát én nem várnék. Biztosat meg csa akkor tudunk mondani, ha kint lesz, és lesznek dedikált eredmények.

2012. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!:)
2012. máj. 24. 15:55
 6/6 Panda Péter ***** válasza:
maradjunk annyiba hogy nálam az AMD igéretei már ugyanúgy nem érnek semmit, mint a többi gyártóé.
2012. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!