Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ezen menne a...

Szerintetek ezen menne a Diablo 3?

Figyelt kérdés

Rászántam magam, megveszem a játékot. Már csak 1 dolog állhat az utamba, a gépem. [link] - ez a diablo gépigénye, az én gépem:

- Intel 2magos (nem tudom pontos nevét) 2,8GHz

- nvidia geforce 8500 GT (ez a kritikus pont szerintem)

- 2gb ram

Nem szeretnék kiadni egy csomó pénzt a játékért feleslegesen, ezért inkább megkérdezem.



2012. máj. 23. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:

netes játéknál a proc,vga, ram számít egyformán.

Nagyobb pályán sok ellenségnél a 8500gt szűk lehet, de szerintem ennek egy 8800gtnél erősebb vga nem kell.

7800Gt-t adott meg minimumnak, hát az kb egy 8600GT szintje.

El fog menni, legfeljebb apróbb változtatások kellenek vga téren meg egy kis memória.

2012. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mostanában sajnos nem tudnám felújitani a gépet max nyáron a nyárimunka fizetéséből, de még több várakozást már nem bírok ki :S Ha nem változtatok semmit, akkor is menne brutális laggolás nélkül? Te megvennéd a helyemben ?
2012. máj. 23. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon az alsó határon van a géped. Nincs egy ismerősöd, aki megvette a dobozost? Abban van 4db meghívó kipróbálásra (trial). Mondjuk csak az elejét tudod játszani, de már ott is előfordulnak nagyobb packok, amiken megakadhat a géped miatt.
2012. máj. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam de sajnos nincsen senkinek már guest passa, mert már oda adták másnak sajnos :-( Valakinek nincsen egy ami már nem kell neki?
2012. máj. 24. 08:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem van ismerősöm, aki 3850-esen tolja és mondta, hogy amikor hirtelen sok ellen felbukkan, akkor megizzad a gép.

A vga-ra egy minimálisan mindenképp szánnod kéne, hogy menjen rendesen, legalább egy használt 8800gt vagy 3870-es, ezek 8-10k között mennek.

2012. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ballaja válasza:

A szüleimnél lévő gépen is elfut simán (1024x768-ban) pedig az a te konfigodnál jóval gyengébb:

-AMD X64 5000+

-2 gb ram

-1 gb-os ATi videókari


vagy lerakod 800x600-ba mindent lowra a haverom amd 2100-as gépén is elment így 1gb rammal, igaz néha játszhatatlan volt mikor sok szörny volt a képernyőn :)

2012. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ballaja válasza:

amúgy meg ha még mindíg kell, van még egy free passom, ha válaszolsz elküldhetem privibe

persze csak akkor ha meg lesz még, mert másnak is igértem és aki hamarabb válaszol az kapja meg :)

2012. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a játékot biztos nem venném meg, borzasztó rövid.

11 óra alatt végigjátszható, csak a multi része miatt érdemes megvenni, de ahhoz meg szükség van DLC-re minél előtt, mert elég unalmas az is, hamar kiismerhető.

2012. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!