Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe fájna egy Raspberry Pi?

Mennyibe fájna egy Raspberry Pi?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy maga a hardver 25 és 35 dollár, meg azt is, hogy eléggé elb.szott módon forgalmazzák, és vagy fél évet is kell várni, mire megérkezik, de még mennyibe kerülne a szállítási díj, illetve kell hozzá ház, annak az ára is érdekelne, tehát összesen mennyibe kerülne, mire használható lenne (monitor nélkül).

Meg van direkt hozzá gyártott ház?

Mert ezt beledobni egy normál gépházba elég hülyeség lenne.



2012. máj. 23. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy: [link]


Nekem ez február 29 óta meg van rendelve, azóta várom...

Szállítással, áfával, mindennel 12.041 Ft-ot adott a rendszer. (8.081 Ft-os egységárral.)

2012. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
minek neki ház?
2012. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

Igen, ház nem kell hozzá, illetve milyen gépházba tennéd ezt be???

Tudod mekkora?

Mint egy bakkártya kb... Nincs olyan kis ház, amiben ez nem lötyögne, a méretéből adódóan simán fel lehet dobni egy monitor hátára akárhová.


A monitor pedig mint olyan nem létfontosságú tartozék egy gépnél sem. Bár fene tudja mennyi értelme van anélkül. Szervernek mondjuk jó lehet.

2012. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21:33 DEx- ?
2012. máj. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Házat azért gondoltam, mert azért csak úgy az asztalra ledobva elég hülyén nézne ki.

Netet, youtube-ot lazán bírja, ugye?

2012. máj. 24. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Papíron bírja ez, csak a gyakorlatban elég nagy kínlódás vele netezni meg úgy általában desktop dolgokra használni. Házat meg jobban jársz ha házilag barkácsolsz össze. Ennek bármi jó. Az enyém pl egy régi tápegység házában lakik.
2012. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pont most találtam rá, és nagyon vonzó. Szerintem Karácsonyig várok és be is újítok eggyel. :D

10-13k körül van Magyarországon. Én tuti veszek rá egy házat 3000 Ft-ért meg talán hűtőbordákat is 5k-ért. Plusz mindenképp egy hordozható winchester aztán átpakolom a gépemen lévő filmeket oda, és viszem magammal suliba. =)

Aztán majd következő lépésben egy 3.5"-os LCD TFT monitorKÁT veszek hozzá, bár az még a jövő.

2012. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!