Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi CRT monitor nagyon...

Régi CRT monitor nagyon melegszik, büdös (amperszaga van), és minél melegebb, annál inkább homokóra alakú a kép. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Olyankor a menüben az ennek megfelelő opciót hiába állítgatom, nem reagál rá. Ha kicsit kikapcsolom, lehűl, utána megint jó, de csak amíg be nem melegszik.


Nem akarok újat venni helyette, mert ritkán használt, sokadik gépen van. De amikor mégis rászorulok, akkor bosszant.


Ha valaki tudja, a konkrét alkatrész(ek) neve is érdekelne, aminek a meghibásodása/elöregedése ezt okozhatja.



2012. máj. 22. 20:44
1 2
 11/13 cipi8 ***** válasza:

Akkor mért kérdezed ha már 6 rugó is sok egy másikra? Szerinted ha rájössz hogy mi a baja azt megcsinálod?

Van hozzá alkatrészed és szakértelmed?


Amúgy már 3000-től kapsz! Mit eszel amúgy hogy havi 6-ból kijössz, gondolom még suliba jársz, szüleid biztos összetudnak kaparni 3-4 rugót egy másik ilyen elektron ágyú monitorra. Legalább is én anno ennyit kértem még voltak ilyen cuccaim fölöslegbe.

2012. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
23:36: Félreértesz. Súgó: [link]
2012. máj. 23. 22:37
 13/13 anonim ***** válasza:

Használtan vettem egy böhöm nagy Studioworks CRT monitort, hat évet élt nálam, pedig volt vagy öt-hat éves. Egyébként olcsón lehet TFT-t is kapni használtan, nekem most ilyen van.

CRT és olcsó. [link]

2012. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!