Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen memóriakártyát vegyek?

Milyen memóriakártyát vegyek?

Figyelt kérdés

kéne valami jó, megbízható memoriakártya htc desire hd-ba.Kinéztem egy Samsung 16GB microSDHC Class 6 + SD adapter vagy az is lehet hogy 32-est(class10) veszek...nem tudom még

viszont azt se tudom mennyi garanciát adnak rá. tapasztalatokat várok meg véleményeket :D



2012. máj. 22. 14:15
 1/2 anonim válasza:
Minden gyártó más garanciát vállal kingston azt hiszem life long garanciát vállal én vettem samsung 16 gigásat arra 10 évet adtak. 32 gigás class 10 biztos jobb bár árba nem biztos, hogy megéri megvenni és fontos, hogy nézd meg hogy a készüléked bírja-e a 32 gigát mert nem minden készülék bírja.
2012. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia.néztem én 10év garancival, de alig kapni, igy 5 év garanciával vettem egy 32gb osat
2012. máj. 31. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!