Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a hiba? 8 napja...

PKdeviL kérdése:

Mi lehet a hiba? 8 napja vettem egy notebook ot : acer aspire 5750ZG nVIDIA GEFORCE GT520M Nekem a következő lenne a problémám: A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)

Figyelt kérdés

futtattam egy programot ami "állítólag" ki javítja. De sajnos azt az üzenetet kaptam, hogy nem tudta frissíteni a szoftver napra készen áll.

de a hibát nem lehet kijavítani! Újra telepítést próbáltam sajna az sem jött be. Most jelen pillanatban ez működik: Intel (R) HD grapics family ami magában 256mb ot vesz fel. Az 1gb helyett. Win7 ultimate 32bites-t használok. Biosz-t még nem próbáltam állítani.

Mi lehet a hiba?


2012. máj. 22. 10:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Most fel települt, de ugyan az a hiba. ha rá kattintok a kis ikonjára akkor

jelenleg ezt írja: Jelenleg nem csatlakozik megjelenítő az NVIDIA GPU-hoz. ??

2012. máj. 23. 19:41
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia nekem ugyan ilyen gépem van de azzal a különbséggel hogy 32-bites Win7 Home prémium van fent de nekem tökéletesen működik! Vagy azóta megoldódott a problémád?

[link]

2012. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a BIOS-ban nincs letiltva az nVIDIA?
2013. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Escudo0 válasza:
Le kell tiltani ilyen esetben az alaplapi kártyát, nekem csak úgy működött 64-es ultimate rendszeren. (szintén 520M) 8 nap kínlódás és szopókázás után...
2016. febr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!