Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez vicc? Miért ilyen drága?

Ez vicc? Miért ilyen drága?

Figyelt kérdés

[link]


Most ez egy vicc? 10 ezer egy ilyen szarért?:D Kicsit ledöbbentem rajta.


2012. máj. 20. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Rossz vicc egy kodegányra 10 e HUF ot elkérni... :D
2012. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Mert ismert a neve, és sokan veszik annak ellenére, hogy hulladék. Ha el tudják adni ennyiért, akkor hülyék lennének kevesebbet kérni érte.
2012. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azonnal rohanok a boltba megvenni :D
2012. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy az ipon-nál olvasnak Gyakorit, és látják, hogy azt szoktuk (én legalábbis) írni, hogy nincs normális tápegység 10000Ft alatt. Megvehettek egy rakással ebből ipari hulladék címen, és most így próbálják eladni, hátha... :)
2012. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
pls valaki leírná miért rossz ez a táp?
2012. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek előítéletei vannak. Az én gépemben már lassan 7 éve megy a 400w codegen táp. És még sok-sok évig fog is menni. De mivel volt egy rossz szériája a codegennek, ezért hirtelen az összes szar lett.
2012. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6

Mondj már egy jó szériát is! Amúgy bírom mert nálad megy, egyből jó is lesz? Az törvénybe van írva, hogy az összes noname szar elszáll?

Amúgy szerinted az összes szakmai fórum csak heccből nem ajánlja? Esetleg az a sok panasz mind kitaláció.

Amúgy rengetegszer mondtuk már, lehet hogy egy olyan kacat is megy 10 évet, lehet 10 napot se. De ha még megy is 10 évet, akkor is idióta ágankénti elosztása lesz, hiányzó védelmei, meg minősíthetetlen hatásfoka.

2012. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Codegen nem azért szar, mert az összes tápja szar, csak nagy a meghibásodási aránya... Volt 5 Codegen tápom, 3 8 éve bírja, a kettő közül az egyik csak meghalt, és 'lekapcsolt' a másik viszont tényleg szar, szétégette az alaplapot. De az is 40% csak az én taasztalataim szerint, ami nem nyerő. Amúgy ezeket a drágább Codegeneket az olyan embreknek gyártják, hogy 'ha drága biztos jó...'


Amúgy iponos commentben ott volt: http://www.youtube.com/watch?v=xYB9WkiZ9SQ

2012. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mennyire szabad hinni a videónak? Nem lehet hogy a készítő buherált meg valamit rajta?:D
2012. máj. 20. 20:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is azt néztem,h ő buherát, mert utána sül ki, amikor mintha letenne vmit... Én csak érdekesnek találtam az iponos commentből.:D
2012. máj. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!