Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék egy új videókártyát...

Szeretnék egy új videókártyát a PC játékokhoz, milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Jelenleg Nvidia GeForce 8400 GS van nekem, evvel még a FIFA 12-őt tudom futtatni a gépen alacsony felbontásban, de vannak olyan játékok amelyeknek már nem elég.


Szeretnék venni egy másikat, amivel normálisan tudok játszani, de milyet kéne? Sajnos a videókártyákban nem vagyok jártas. Segítenétek? Előre is köszönöm


2012. máj. 20. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

azt mindíg elfelejtik írni mennyiért

szóval mennyid van rá?

milyen játékokkal játszol?

géped többi része?

2012. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Milyen alaplapod van, milyen tápod, és milyen procid?
2012. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A gépem többi része:


Fujitsu Siemens G31T-M2

Intel(R)Core(TM)2 duo CPU E4500 @2.20GHz

2 GB Ram


A videókártya összege jelenleg most nem fontos, az a lényeg hogy jó legyen. Egyébként is majd szeretnék a közeljövőben venni egy másik laptopot amely erősebb a jelenlegi gépemnél, de addig is jó lenne azért játszani az új játékokkal.

2012. máj. 20. 12:53
 4/5 A kérdező kommentje:
És olyan játékokra gondoltam pl mint a Resident Evil: Operation Raccoon City max felbontásban. Az nemrég jelent meg.
2012. máj. 20. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
vtx hd 6750 512mb. 18 e körül van,ennél jobb nem kell egy olyan gépbe,még lehet hogy ígyis cpu limites lesz.
2012. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!