Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valamiért nem indul el a...

Valamiért nem indul el a windows normál állapotban, csak csökkentett módban, miért?

Figyelt kérdés

Mielőtt ez a gond jelentkezett egy plusz ventilatort akartam beszerelni ezért többször is elindítottam a gépet hogy lássam működik e és nem vártam meg míg a rendszer feláll hanem egyből a power gombot pár másodpercig tartva kikapcsoltam a gépet. Emelett a gép belsejében alul fejjel lefelé is van egy ventilátor ami már régóta zörög ezért a régi gépemből ki akartam cserélni de végül nem cseréltem de a ventilatort levettem a helyéről és mögötte valamimfehér ragacsos anyag volt. Szóval most próbáltam bekapcsolni és egy kék háttér előtt hibaüzenetet hozott ki és csak csökkentett módban indul el. Ezt írja: attempt to reset the display driver and recover from timeout failed.

Mit tudnék tenni?


2012. máj. 20. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kékhalál és hardverhiba ide már egy hozzáértő kéz kell.
2012. máj. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szakembert hívj ki, ide már nem vagy elég.

Valószínűleg tönkrevágtad az egész Windowst. Meg kellett volna várnod, míg feláll a rendszer, és normálisan kikapcsolni.

Emellett csak súlyos esetben kapcsoljuk ki a power gombbal, mint amikor le akar égni.

2012. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez jelentheti azt hogy a gépről mindenem el fog tűnni ha elviszem egy szerelőhöz?
2012. máj. 20. 10:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam a rendszer visszaállítást egy korábbi időpontra de nem jött be. A hibakód: stop: 0x00000116
2012. máj. 20. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!