Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meglehet javítani a Headsetem?

Meglehet javítani a Headsetem?

Figyelt kérdés
Van egy G-Shark GS-HS585MV Stereo Headsetem és a jobb oldal halkabb mint a bal. Meglehet javítani valahogy?
2012. máj. 19. 16:37
 1/1 anonim válasza:
Mindent meg lehet javítani. Kérdés, hogy mi a hiba oka. Lehet halkabb kontakt hiba miatt (érintkezés nem tökéletes), vagy a másik okból, hogy nagyon meg lett hajtva, és a hangszóró tekercse megmelegedett, és változott az ellenállása. Ha jártál vele esetleg olyan helyen, ahol fémes por van, akkor az is rárakódik a membránra, és nem engedi mozogni. Bár ez inkább esztergályosok mobiljának gyakori betegsége. Amit tehetsz, hogy átnézed a csatlakozási pontokat, és ha mindent rendben találsz, akkor párban kicseréled benne a hangszórókat. Remélem tudtam segíteni.
2012. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!