Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem bootol a gépem. Rámenten...

Nem bootol a gépem. Rámenten a javitásra de asztan 34 percnél mindig megáll. És mostmár be se kapcsol csak a javítást indítja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet azért nem bootol mert a c-t és a d-t is átalakítottam ugyanara (mást aszt sem tudom vagy fat vagy ntfs)
2009. jún. 27. 14:20
1 2
 11/18 ceri ***** válasza:

Megkérdezi ,hogy elfogadod-e amit felajánlott, de a linux máshogy jelöli a particiókat, azon nem fogod kiismerni magad szerintem.


A live cd: az oprendszert CD-ről, DVD-ről futtathatod, anélkül, hogy feltelepítenéd a vinyóra.

Ha jól tudom van a Windowsnak is ilyen változata, de ez nem biztos. UBUNTU és SUSE linuxnál biztos, hogy van.


Csak tudod az a baj, hogy még mindíg nem tudom, hogy mit csináltál a C és D particióval. Mit jelent, hogy egyformára csináltad?

2009. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az egyik Fat32 a másik NTFS tipusu volt vagy mi. A múltkor átalakítottam mind2őt vagy fat32 re vagy NTFS-re már nemtudom , és aszt olvastam valahol hogy az egyik tipus nem engedi a bootolást és lehet hogy most abban van mind a két partició és ezért nem bootol.
2009. jún. 27. 21:07
 13/18 ceri ***** válasza:

Szerintem legjobb megoldás (mint már írtam), ha szerzel vagy veszel egy vinyót. Ha kevés helyed volt rajta, amúgy is aktuális lenne. Nem tudom, hogy formázás nélkül, hogy lehet 1 partíciót fatra v. ntfsre változtatni. Szerintem sehogy. Akkor pedig arról az adataid úgyis elvesztek.

Én már a Win javításból valahogy visszahoztam a Boot táblát, valami DOS-os parancsokkal, de fejből nem tudom, hogy hogyan.

2009. jún. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen formázás közben csináltam de a másik partición vannak az adatok . A vinyós ötlet tényleg jó , megpróbálok szerezni egyet de addig is az a DOS-os parancs jól jönne. Köszi hogy segítessz.
2009. jún. 28. 08:30
 15/18 A kérdező kommentje:

Találtam egy cd-t ami bootol és megcsináltam :)

Asszem FD

2009. jún. 28. 11:50
 16/18 A kérdező kommentje:
Na ez is besz@rt. Mi az a rundII32.exe
2009. jún. 28. 12:28
 17/18 ceri ***** válasza:

Így ránézésre olyan mintha Win. rendszerfájl lenne, de lehet, hogy Trojai.


Gugliba nézd meg.

2009. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 ceri ***** válasza:

"az a DOS-os parancs jól jönne."


Ez a Win XP telepítőben van, asszem a javításra jött elő egy Dos parancs lista, aminek segítségével sikerült visszahoznom a boot táblát vagy filet.

2009. jún. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!