Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik hardver jobb?

Melyik hardver jobb?

Figyelt kérdés

Netbookot szeretnék venni és két gép között vacilálok. Az egyik:

Processzor: Intel Graphics Media Accelerator 3150

Videókártya: Intel Graphics Media Accelerator 3150


A másik:

Processzor: AMD C-50 Dual-Core (1.00 GHz, 1024 KB)

Videókártya: AMD Radeon HD 6250


Sima Windows 7 Startert szeretnék majd rárakni. Könnyen fog vele működni?



2012. máj. 17. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamit félreértettél, olyan processzor, hogy Intel Graphics Media Accelerator 3150 nincs.

Ha a netbook, akkor én az AMD vonalon gondolkodnék, multimédiában sokkal erősebb.

Ezeket a gépeket általában előretelepített starterrel szokták árulni, de lehet van oprendszer nélkül is.

A könnyű alatt mit értesz?

2012. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg elírtam.

Ez a proci: Intel Atom N455 (1,66 GHz, 512 kB)


A könnyű alatt pedig azt értem, hogy gyorsan betöltődnek-e az alkalmazások, filmek szaggatnak-e, egyszerre több program futtatása ( például böngésző és zene lelassítja-e nagyo?) ? Ilyen dolgokra gondoltam

2012. máj. 18. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:

A processzorok teljesítménye az atomnak jobb a magasabb órajel miatt, viszont az AMD videóvezérlője fényévekkel jobb megoldás, full HD(youtube is) videókat simán viszi.

Természetesen ezek nem erőgépek, de átlagos használatra azért elég, böngészés, zenehallgatás, skype, videózás stb.

[link]

2012. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor végül is melyiket ajánljátok?
2012. máj. 28. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképp az AMD megoldását ajánlom.
2012. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!